Wyszukiwałeś:

igrzyska X

olimpijskie X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: igrzyska olimpijskie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Toruń: Trasa Średnicowa gotowa

Można nią było jehcać już od pół roku do końca bo mam mieszkanie w blokach na Szubińskiej i dom w Czerniewicach. W końcu. P.S. Jak znam życie to most wybudują kiedy w Toruniu będzie trzeba zorganizować igrzyska olimpijskie:P Ale na 2016 powinni zrobić (mamy być w końcu europejską stolicą...

 

Przyśpieszy budowa dróg

Program rządowy zakłada zakończenie wszystkich potrzebnych zaplanowanych trasdo 2014 roku, jednak ze względu na przyznaną Polsce organizację Euro 2012prace te zostaną przyspieszone tak by zdążyć na wiosnę 2012 –zapowiada rząd i Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

MINI Clubman jako riksza

Igrzyska olimpijskie w Pekinie to doskonałe miejsce promocji dlaproducentów aut. Tłumy kibiców oprócz zmagańsportowców mogą przy okazji tej imprezy podziwiać model MINI Clubman wpostaci narodowego środka transportu Chin, czyli rikszy.

 

Odwołana wystawa w Londynie

Kolejna wystawa samochodowa przegrywa w walce z kryzysem, jaki nęka branżęmotoryzacyjną. Co ciekawe, tym razem chodzi o targi w Londynie, którychnajbliższa edycja miała się odbyć dopiero w 2010 r.

 

Olimpijska komunikacja

Na XXX Letnie Igrzyska Olimpijskie, które odbywają się w Londynie,Michelin przygotował premierę swojej najnowszej innowacji -"komunikującej się" opony. Dzięki chipom RFID, zamontowane woponach MICHELIN X InCity™ czujniki TPMS umożliwią zdalny odczyttemperatury i ciśnienia w oponie i przez co pozwolą na stały monitoringkluczowych czynników wpływających na bezpieczeństwo opon w autobusach.

 

Audi z pięcioma ringami

Nie, nie jest to pomyłka ani żart. Ale też nie rewolucja w postaci zmianylogo niemieckiej marki. Audi zostało bowiem oficjalnym dostawcą floty dlaoficjeli Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

 

Fiat na zimowych igrzyskach olimpijskich w Soczi

Po ubiegłorocznych igrzyskach olimpijskich w Londynie i igrzyskachśródziemnomorskich w Mersinie w br., oficjalny sponsor WłoskiegoKomitetu Olimpijskiego - koncern Fiat - będzie wspierał włoskichsportowców również w Rosji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "igrzyska olimpijskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019