Wyszukiwałeś:

import X

samochodow X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: import samochodow

Spróbuj też wyszukać: dzt passagon dealler

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Rekordu nie będzie

Choć czerwiec był rekordowym, jak do tej pory, miesiącem pod względemprzywiezionych do kraju samochodów używanych, to jednak wporównaniu do wyników ubiegłorocznych sprowadzamy ichzdecydowanie mniej.

 

Rośnie sprzedaż nowych, spada import używanych

Wrzesień zaskoczył wszystkich niespodziewanym wzrostem sprzedaży, w stosunkudo poprzedniego miesiąca, samochodów nowych w Polsce donosi firmaanalityczna EurotaxGlass's. Bardzo wysoki wynik 24 991 sprzedanychpojazdów, okazał  się o około 8% wyższy niż przed rokiem.

 

Import używanych: Rekordowo, ale wciąż mniej

Wrzesień był rekordowym miesiącem w bieżącym roku pod względemsprowadzonych do kraju używanych samochodów, jednak w porównaniudo wyników zeszłorocznych wciąż utrzymuje się wyraźna tendencjaspadkowa.

 

Chiny chcą wstrzymać import Mercedesów

Chiny zastanawiają się nad wprowadzeniem zakazu importu Mercedesów nateren swojego kraju na czas określony. Chiński Związek DealerówSamochodów (CADA) zarzuca niemieckiej marce tworzenie niezależnej siecihandlowej.

 

Import używanych w 2010 roku

W ubiegłym roku nasi rodacy sprowadzili do kraju ponad 718 tys. używanychsamochodów. Jest to wynik nieznacznie, bo zaledwie o 3,6 proc., wyższyniż rok wcześniej.

 

Nawet używane za drogie dla Polaków

Zmniejszają się możliwości nabywcze naszego społeczeństwa – nawetsamochody używane z zagranicy stają się zbyt drogie na kieszeń przeciętnegoPolaka. W latach 2009 – 2011 w porównaniu z poprzednim okresemnastąpił drastyczny spadek importu używanych samochodów.

 

Wciąż importujemy coraz więcej używanych samochodów

Import używanych aut z zagranicy przewyższa sprzedaż nowych samochodóww salonach mniej więcej dwukrotnie. Maj był kolejnym miesiącem, wktórym ta tendencja się powiększała.

 

Sprowadzamy coraz więcej aut z zagranicy

W pierwszych sześciu miesiącach trwającego roku Polacy kupili minimalnie więcej nowych aut niż w roku ubiegłym. Jeśli jednak chodzi o import to dynamika jego wzrostu jest już znacznie wyższa.

 

Import samochodów - nadal ściągamy stare auta

Nadal rośnie import używanych aut do Polski. Przez pierwsze dwa miesiące tegoroku zarejestrowano przeszło 135 tys. takich samochodów. Wporównaniu z ubiegłym rokiem jest to wzrost o ponad 20 procent.

 

Import aut ciągle rośnie

Kwiecień tego roku był jeszcze lepszy pod względem liczby sprowadzonych autniż poprzednie miesiące. Jak podaje instytut Samar, to już drugi najlepszy"kwiecień" w historii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "import samochodow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019