Wyszukiwałeś:

industries

. Znaleziono 105 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: industries

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 105 wszystkich):

Subaru do Meksyku

Firma Fuji Heavy Industries rozpocznie sprzedaż swoich modeli w Meksyku.Pierwsze egzemplarze modelu Subaru Legacy trafią na meksykański rynek w lutymbr., a głównym kooperantem Subaru będzie firma Grupo Galeria.

 

Toyota Camry w fabryce Subaru

Koncern Toyota zapowiedział, że nowym miejscem budowy modelu Camry będziefabryka Fuji Heavy Industries w Indianie. Toyota zwiększy swoją produkcję, aw zamian za to fabryka zostanie w pełni wykorzystywana, co pozwoli obniżyćkoszty jej utrzymania.

 

Toyota Camry w fabryce Subaru

Koncern Toyota zapowiedział, że nowym miejscem budowy modelu Camry będziefabryka Fuji Heavy Industries w Indianie. Toyota zwiększy swoją produkcję, aw zamian za to fabryka zostanie w pełni wykorzystywana, co pozwoli obniżyćkoszty jej utrzymania.

 

SI-DRIVE

Fuji Heavy Industries, producent samochodów Subaru ogłosił dzisiajukończenie prac nad nowatorskim systemem SI-DRIVE (Subaru Inteligent Drive).Podczas tegorocznych targów w Nowym Jorku zostanie pokazany model Legacy 2,5GTwraz z nowym systemem na pokładzie.

 

Holendrzy na Dolnym Śląsku

Władze Wałbrzyskiej SSE wydadzą zezwolenie na prowadzenie działalności irealizację kolejnych projektów przez holenderski koncern Aalberts Industries.

 

Delphi w Krośnie trafi do Chińczyków

Delphi Corp. poinformował o umowie sprzedaży globalnego działu zawieszeńoraz hamulców chińskiej firmie BeijingWest Industries Co., Ltd. Tymsamym do nowych właścicieli trafi fabryka amortyzatorów z Krośnie i200 inżynierów z krakowskiego centrum technicznego.

 

Wystartowała produkcja dwóch bliźniaków

W japońskiej fabryce Fuji Heavy Industries Ltd., który jest producentem Subaru rozpoczęła się produkcja dwóch bliźniaczych modeli - SubaruBRZ oraz Toyoty GT 86.

 

60. lat koncernu ?Plejad?

Rok 2013 obfituje w kilka ważnych rocznic. Głównie są to okrągłejubileusze powstania ważnych firm motoryzacyjnych. W tym roku swoje 60.urodziny obchodzi koncern Fuji Heavy Industries, do którego należymarka Subaru.

 

Panattoni Europe wybuduje halę dla producenta quadów

Panattoni Europe, wybuduje pierwszą w Europie fabrykę Polaris Industries Inc.Obiekt o charakterze BTS dla amerykańskiego producenta m.in. quadówpowstanie w Opolu, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy EkonomicznejInvest-Park i będzie liczyć 33 000 m2 powierzchni.

 

Silniki Scania do maszyn Hyundaia

Scania i Hyundai Heavy Industries podpisały porozumienie o współpracy,na mocy którego Scania będzie dostarczać silniki do koparek iładowarek produkowanych przez oddział maszyn budowlanych koncernu HyundaiHeavy Industries.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019