Wyszukiwałeś:

infiniti X

silnik X

v6 X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: infiniti silnik v6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Pierwsze Infiniti w Europie?

Jeszcze nie tak dawno informacja ta mało by obchodziła nas,Europejczyków. Jednak po deklaracji władz koncernu Nissan, doktórego należy marka Infiniti, o wejściu na rynek europejski może sięokazać, iż niedługo auto to pojawi się i na naszych drogach.

 

Infiniti M30d po tuningu

Niemiecki diler marki Infiniti z Hamurga postanowił zachęcić klientówwprowadzeniem do sprzedaży modelu M30d S, który ma ponad standardowąmoc w standardzie.

 

Infiniti IPL G Convertible debiutuje w Los Angeles

Na trwającym już dwa dni salonie samochodowym w Los Angeles Infinitioprócz model JX pokazało model Infiniti IPL G Convertible.Samochód pojawi się w sprzedaży wiosną 2012 roku.

 

Infiniti Q50 Eau Rouge z konkretnym sercem

Infinti Q50 Eau Rouge jest coraz bliżej seryjnej produkcji. Auto, które debiutowało podczas targów mogliśmy podziwiać również wGenewie. To w Szwajcarii producent zdradził silnik, który trafi podmaskę auta.

 

Infiniti Q70 przeszło facilifitng. I urosło

Nissan stworzył markę Infiniti, by rywalizować o klienta premium na rynkuamerykańskim. To właśnie na targach w USA, a konkretnie w Nowym Jorkujapońska marka pokazała model Q70 po faceliftingu. Dodatkowo samochóddebiutuje w wersji przedłużonej.

 

Największy sedan od Infiniti zmierza do Paryża

Już za miesiąc na targach w Paryżu Infiniti pokaż europejską wersjęsedana, który przeszedł wraz ze zmianą nazwy faclifting.

 

Infiniti przedstawia nowy silnik V6

Japońska marka Infiniti przedstawia nową jednostkę napędową. Ma to być"najlżejszy, najmocniejszy, najczystszy i najbardziej efektywny silnikV6, jaki kiedykolwiek znalazł się w ofercie Infiniti". Czy torównocześnie zapowiedź nowego, ostrego modelu?

 

Pierwsze Infiniti Q60 kupił Polak

Do premiery Infiniti Q60 w polskich salonach zostało jeszcze trochę czasu.Mimo tego pierwszy egzemplarz na świecie został zamówiony "wciemno" przez klienta z centralnej Polski.

 

Infiniti Q60 - znamy cenę japońskiego coupe

Infiniti Q60 to samochód, który zachwycił wielu, równieżpotencjalnych klientów w Europie. Teraz japońska marka przedstawiłapodstawową cenę auta na polskim rynku.

 

Infiniti QX60 ? ceny w Polsce

Infiniti QX60 wchodzi do polskiej oferty. Auto znane dotychczas główniena rynku amerykańskim, ma odebrać klientów dużym SUV-om segmentupremium. Wiemy też, ile kosztuje!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "infiniti silnik v6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018