Wyszukiwałeś:

infiniti

. Znaleziono 567 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: infiniti

Spróbuj też wyszukać: infiniti fx infiniti m fx 35

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 567 wszystkich):

Infiniti ogłasza dystrybutora w Polsce

Infiniti Europe, najnowsza na rynku europejskim marka samochodówluksusowych, ogłasza współpracę z Grupą PGD jako swoim dystrybutoremna polskim rynku. Pierwszy Polskie Centrum Infiniti otworzy swoje podwoje wWarszawie w październiku 2008.

 

Więcej Infiniti w Infiniti

Wersje sportowych dwudrzwiowych samochodów marki Infiniti – GCoupé i G Cabrio na rok 2010 wyróżniają przede wszystkimulepszone wnętrza. Klienci znajdą w nich teraz jeszcze więcej oryginalności,kunsztu i funkcjonalności.

 

Pierwsze Infiniti z silnikiem Diesla

Pojawienie się nowego, trzylitrowego silnika Diesla V6 rozpoczyna drugą fazęekspansji Infiniti na europejski rynek samochodów luksusowych.

 

Pierwsza hybryda Infiniti - szczegóły

Już wiosną w Europie do modelu Infiniti M z silnikiem benzynowym V6 orazdieslem V6 dołączy wersja z napędem hybrydowym. Poznaliśmy właśnie więcejszczegółów na temat tego auta.

 

Infiniti FX30d: Sportowy SUV z dieslem

Ceny paliw powariowały, a to sprawia, że wybór odpowiedniej wersjisilnikowej nie jest już tak łatwy jak jeszcze kilka miesięcy/lat temu. Naszczęście dylemat ten jest nieco mniejszy w przypadku największych inajcięższych aut, gdzie silnik benzynowy oznacza wciąż bardzo częste wizytyna stacjach benzynowych. Dlatego też Infiniti FX30d, choć jego zakup wdłuższej perspektywie nie jest już aż tak korzystny cenowo, to jednak bardzodobry krok tej luksusowej marki rodem z Japonii.

 

Infiniti FX50S Premium: Potulna bestia

Luksusowe SUVy to gatunek zarezerwowany dla tych, których portfelwypchany jest pieniędzmi do tego stopnia, że nie mieści się on w kieszeni ijego właściciel musi nosić go w stylowej torbie. Zakup takiego auta topokazanie światu swojego stylu, klasy i zasobności portfela. Jednak tylkojeden samochód pozwoli wyróżniać się wśród śmietankitowarzyskiej. To Infiniti FX 50S Premium.

 

Zmiany kadrowe w Infiniti

Infiniti wzmacnia swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym. Wzmocnienia to nietylko nowe nazewnictwo aut, nowy model w gamie, ale i nowe osoby, którympowierzono sterowanie marką Infiniti na globalnych rynkach.

 

Zapowiedź kompaktowego Infiniti

Choć w Polsce dopiero wchodzi do sprzedaży Infiniti Q50, podczas wrześniowejwystawy we Frankfurcie będziemy mogli pasjonować się debiutem mniejszegoInfiniti Q30. Choć jest to koncept, jednak już wiadomo, że oferta Infinitizostanie niebawem poszerzona właśnie o ten kompaktowy model.

 

Do Formuły 1 z pomocą Infiniti

Japońska marka należąca do Nissana stworzyła specjalny program InfinitiPerformance Engineering Academy, który pozwoli absolwentomstudiów inżynierskich dotknąć marzeń i pracować w Formule 1.

 

Infiniti najlepiej sprzedaje się w... Polsce

Infiniti pobiło swój miesięczny, kwietniowy rekord sprzedaży. Dużyudział w tym wyniku polskiego rynku, który był najlepszym na całymeuropejskim rynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022