Wyszukiwałeś:

insight

. Znaleziono 84 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: insight

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 84 wszystkich):

Wszystko o samochodach Honda Insight

Początki hybrydowej Hondy Insight sięgają 1999 r., kiedy to na wystawie w Tokio zadebiutowała pierwsza generacja tego modelu. Od początku głównym rywalem Insighta była Toyota Prius, z którą to jednak hybrydowa Honda wyraźnie przegrywała, jeśli chodzi o wyniki sprzedaży. Kiedy w 2006 r. zakończono...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Honda Insight wraca do gry

Na wystawie samochodowej w Paryżu Honda zaprezentuje koncepcyjną jeszczewersję drugiej generacji hybrydowego modelu Insight, który w 1999 rokubył jednym z pionierów nowej wówczas technologii na rynkueuropejskim i amerykańskim.

 

Pierwsze zdjęcie Hondy Insight

Pokazana na tegorocznej wystawie w Paryżu hybrydowa Honda Insight jeszcze wwersji prototypowej już w styczniu podczas Detroit Motor Show 2009 zostaniezaprezentowana w wersji produkcyjnej.

 

Całkowicie nowa Honda Insight

Trochę w cieniu premiery trzeciej już generacji Priusa, na wystawiesamochodowej w Detroit zadebiutowało też nowe wcielenie Hondy Insight. Czyhybrydowa Honda będzie w stanie zawalczyć z dotychczasowym lideremwśród hybryd? Na polskim rynku nowy Insight pojawi się już w czerwcu.

 

Honda Insight lepsza od Toyoty Prius

Nowa Honda Insight, która weszła do sprzedaży w Wielkiej Brytanii 4kwietnia tego roku, już na starcie wywołała małe zamieszanie na rynku.

 

Honda Insight numerem jeden

Sprzedaż samochodów z napędem hybrydowym zaczyna rosnąć w corazwiększym tempie. Niestety nie w naszym kraju. Honda Insight zajęła właśniepierwsze miejsce w kwietniowej sprzedaży samochodów w Japonii.

 

Honda Insight - hybryda w promocji + [VIDEO]

Cena 75 900 zł czyni z nowej Hondy Insight najtańszym samochodem hybrydowym,dostępnym na polskim rynku. Japoński ekolog właśnie wjechał dosalonów w naszym kraju i ma zamiar zakłócić trochę natężenieprądu w obwodach dotychczasowego lidera tej klasy aut, Toyoty Prius.

 

Najlepiej sprzedająca się hybryda

Honda ogłosiła, że nowy Insight został najlepiej sprzedającym się pojazdemwśród aut hybrydowych i samochodów napędzanych alternatywnymipaliwami w Europie.

 

Euro NCAP: Hybrydy są bezpieczne

Aż siedem na osiem przetestowanych przez Euro NCAP modeli uzyskałomaksymalną, pięciogwiazdkową ocenę za ochronę podczas testówzderzeniowych. Bardzo dobrze wypadły m.in. dwie hybrydowe nowości - HondaInsight oraz Toyota Prius.

 

Honda Insight: Kwiatki za oszczędność

Czy hybrydowy znaczy ekologiczny? Czy hybrydowy może znaczyć takżedynamiczny? To tylko dwa z kilku pytań, jakie nasuwały się nam do głowyzanim wsiedliśmy do wnętrza Hondy Insight. Tygodniowy test tego modelupozwolił nam choć w pewnej części znaleźć odpowiedzi na dręczące naspytania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018