Wyszukiwałeś:

instalacja X

klimatyzacji X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: instalacja klimatyzacji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Chevrolet Aveo: polecam jako auto rodzinne, nie dla rajdowców

4.25 samochód Chevrolet aveo jestprzestronnym,wygodnym, ładnie prezentującym się samochodem. Przebieg 155000km spowodował u mnie jak na razie konieczność wymiany amortyzatorówprzednich, łączników stabilizatorów (dwukrotnie). Być może wiąże się to

 

Wakacyjna akcja Mitsubishi

Zbliżające się wakacje sprzyjają okresowi, w którym często wypadająwyprawy samochodem. Przed wyruszeniem na upragnione wakacje wypadałobysprawdzić stan techniczny pojazdu, aby uniknąć rozczarowań. Z myślą ourlopowiczach Mitsubishi Motors przygotowało właścicielom aut tej markiatrakcyjną promocję.

 

Powiew chłodu za dopłatą

Za oknami naszych stojących w korkach samochodów roztacza się corazcieplejsza aura. To ostatni moment dla tych, których cztery kółkanie zostały wyposażone w system klimatyzacji. Po pierwsze już za kilkatygodni upał w samochodzie będzie nie do wytrzymania, a na dodatek w sezoniezałożenie klimatyzacji jest o wiele droższe.

 

Jak oszczędzać na klimatyzacji?

Co jest bardziej korzystne z punktu widzenia zużycia paliwa – jazda zopuszczonymi szybami, czy stosowanie klimatyzacji samochodowej? Odpowiedź możewielu zaskoczyć.

 

Wyższe stawki za naprawę klimatyzacji?

Polska Izba Motoryzacji po rozpatrzeniu wielu sytuacji spornych oraz po analiziesamego procesu napraw powypadkowych układu klimatyzacji w samochodach postulujepodniesienie stawek za obsługę klimatyzacji w okresie letnim.

 

Klimatyzacyjny problem

Według przepisów Unii Europejskiej już od przyszłego roku nie będziemożna stosować znanego, bezpiecznego i tańszego czynnika chłodzącego R134aw urządzeniach klimatyzacyjnych. Jest już kreowany jego następca,który niekoniecznie będzie lepszy.

 

MAN Lion’s City GL - autobus przyszłości

Innowacyjny autobus przegubowy MAN Lion’s City GL rozpoczynapróbną eksploatację na ulicach węgierskiej stolicy w ramacheuropejskiego projektu badawczego „European Bus System of theFuture” (EBSF)

 

Przegląd klimatyzacji niezbędny

Jeszcze jakiś czas temu była jednym z elementów wyposażenia przedewszystkim samochodów z wyższej półki cenowej. Dziś posiadaczenawet najtańszych aut mogą cieszyć się z jej zalet w upalne, letnie dni. Abyjednak klimatyzacja skutecznie dozowała nam chłodne powietrzne, niezbędnejest jej odpowiednie serwisowanie.

 

Światowe nowości z zakładu Delphi w Ostrowie Wlkp.

Nowy, przyjazny dla środowiska naturalnego układ klimatyzacji wyprodukowanyprzez Delphi Automotive zadebiutuje tej jesieni. Jest jednym z pierwszych, wktórym wykorzystywany będzie nowy czynnik chłodzący – R-1234yf.Delphi będzie dostarczać kompresor i skraplacz dla samochodu produkcjieuropejskiej, jednego z pierwszych, w których zastosowany będzie nowyczynnik chłodzący R-1234yf. Co ciekawe skraplacz został zaprojektowany i jestwytwarzany w polskiej fabryce wymiennikow ciepla w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Przyjemny chłodek czy ciepły smrodek?

Lato w pełni, choć w kalendarzu jeszcze wiosna. Za oknami naszego samochodutemperatura powietrza coraz częściej przekracza 30 stopni, a naszsamochód pozostawiony na chwilę na słońcu zamienia się w mobilnąsaunę. Sprawdzamy jak zadbać o klimatyzację by bardziej pomagała niższkodziła.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "instalacja klimatyzacji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019