Wyszukiwałeś:

inteligentny X

system X

transportowy X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inteligentny system transportowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Inteligentny System Transportowy dla Podhala

Województwo Małopolskie przygotowuje projekt mający na celu wdrożenierozwiązań z zakresu ITS (Intelligent Transportation Systems –Inteligentne Systemy Transportowe) na terenie Podhala.

 

UE wprowadza Inteligentny system transportowy

Parlament Europejski zatwierdził nowe ramy prawne, w tym dyrektywy regulującewprowadzanie inteligentnego systemu transportowego (ITS) w Europie. To pierwszykrok do budowy zunifikowanego ITS na terytorium Unii Europejskiej. 

 

Inteligentny system monitoringu dróg Podhala

Już w drugiej połowie 2011 roku sieć dróg krajowych iwojewódzkich oraz wybrane powiatowe na Podhalu będą objęteinteligentnym systemem sterowania ruchem. Monitoring będzie obejmowaćnatężenie ruchu, warunki atmosferyczne czy stan nawierzchni na wszystkichdrogach ujętych w systemie. Dzięki temu kierowca dowie się czy na trasie niema wypadku, czy droga jest przejezdna, gdzie jest ślisko i gdzie należyzdjąć nogę z gazu.  Wszytko po to by usprawnić ruch na Podhalu.Realizacja projektu pochłonie ponad 4,8 miliona złotych.

 

Inteligentne systemy usprawnią ruch na Podhalu

Dzięki środkom unijnym na terenie Podhala będzie wdrażany projekt pn.Inteligentny System Sterowania Ruchem Regionu Podhalańskiego”.Dzięki temu projektowi kierowcy będą mieli szybszy dostęp do informacji owarunkach atmosferycznych na drogach, czy ewentualnych utrudnieniach.

 

Zestandaryzują Inteligentne Systemy Transportwe

GDDKiA podpisała porozumienie o współpracy ze StowarzyszeniemInteligentne Systemy Transportowe ITS Polska w celu zestandaryzowaniaInteligentnych Systemów Transportowych.

 

Inteligentny System na Podhalu

Na Podhalu trwają prace nad budową Inteligentnego Systemu Sterowania Ruchem.Projekt realizowany w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnegona lata 2007-2013 jest już w końcowej fazie realizacji.

 

Przetarg na System ITS Poznań

Ogłoszony został przetarg na realizacje inteligentnego systemu transportowegodla Poznania. Termin składania ofert wyznaczono do dnia 29 marca 2012 r.Głównym celem projektu jest usprawnienie zarządzania ruchem drogowym iruchem transportu publicznego wraz z jednoczesnym zwiększeniem atrakcyjnościtransportu publicznego.

 

Szczeciński System Zarządzania Ruchem najlepszy w kraju

Gmina Miasto Szczecin została doceniona przez specjalistów zajmującychsię inteligentnymi systemami transportowymi. Podczas odbywającego się wWarszawie VI kongresu ITS szczeciński system otrzymał tytuł“Lider” za najlepsze wdrożenie roku 2012.

 

Nowoczesny System Sterowania Ruchem w Małopolsce

W Małopolsce powstaje Zintegrowany System Sterowania Ruchem. Dzieki niemu, domarca przyszłego roku, jadąc do Tarnowa, Nowego Sącza czy Oświęcimiabędzie można sprawdzić czas przejazdu nie tylko na elektronicznych tablicachdrogowych, ale również na specjalnie do tego stworzonej aplikacjimobilnej obsługiwanej przez smartfony i tablety.

 

Strategia Rozwoju Transportu na Śląsku przyjęta

Radni Województwa Śląskiego przyjęli Strategię Rozwoju SystemuTransportu Województwa Śląskiego. Celem opracowania jest stworzenieefektywnego systemu transportu umożliwiającego sprawne przemieszczenie sięmieszkańców regionu przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inteligentny system transportowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019