Wyszukiwałeś:

internet

. Znaleziono 198 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: internet

Spróbuj też wyszukać: sprzedaż przez internet

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 198 wszystkich):

Floty samochodowe stawiają na internet

Jak wynika z ankiet przeprowadzanych w 2009 r. przez DKV Euro Service, internetjest najlepszą metodą kontaktu z firmami branży transportowej. Ponad połowanowych użytkowników kart paliwowych dowiedziała się o ich istnieniuwłaśnie przez strony www.

 

Internet za kierownicą

Globalna sieć już na dobre wdarła się pod strzechy. Teraz nadeszła poramobilnego internetu, który jest dostępny gdziekolwiek chcemy. Jużniebawem do normalności przejdzie sytuacja, że stojąc w korku zrobimy zakupy,zobaczymy co się dzieje w świecie i odpiszemy na nie cierpiącego zwłokiemaila.

 

Rejestracja przez internet

Od początku bieżącego roku istnieje możliwość zarejestrowania bądźwyrejestrowania samochodu drogą elektroniczną.

 

Kupisz auto przez Internet

Tanie marki, takie jak Dacia, muszą znajdować sposoby nie tylko na to, jakbyć tanimi samymi w sobie, ale także jak sprawić, aby cała ich"otoczka" była równie tania.

 

Kierowcy przekonali się do ubezpieczeń direct

Wartość rynku ubezpieczeń direct w Polsce cały czas rośnie i prawdopodobnieprzekroczy na koniec tego roku 1 mld zł. Z przedstawionych przez Polską IzbęUbezpieczeń po raz pierwszy danych o sprzedaży przez telefon i Internet wynikabowiem, że po I półroczu składka zebrana na tym rynku to ponad 500 mlnzł. Zdecydowaną większość zawieranych tą drogą ubezpieczeń stanowią tezwiązane z posiadaniem samochodu.

 

Zastanawiasz się nas nad zakupem samochodu? ? przeczytaj!

Zakup samochodu, niezależnie od tego, czy dotyczy auta używanego czy nowego,to ważna decyzja życiowa. W związku z tym, że nasz nowy nabytek będzie namsłużył co najmniej przez kilka najbliższych lat, warto do takiej decyzjiodpowiednio się przygotować.

 

Kup Outlandera przez sieć

Ruszyła właśnie strona outlander24.pl, dzięki której po raz pierwszyw Polsce klienci będą mogli uzyskać znaczącą zniżkę 9.000 PLN przyzakupie Mitsubishi Outlandera, rezerwując samochód wyłącznie przezinternet.

 

Wątek na forum: Zakup opon przez internet - dobry pomysł?

trzeba być łosiem lub bogaczem, aby nie kupować przez internet!ngdy kupowałem 4 opony 205/55/16 do mojego C-Maxa to w sklepie Quick Service kosztowały 2400 ale w internecie kupiłem za 1400, więc 1000 to extra prowizja i wyrzucenie kasy! no i pamiętaj, aby nie upierwać sie przy allegro, bo w konkr...

 

Punkty karne i inne usługi online

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało projekt zmian przepisówdot. centralnych ewidencji pojazdów oraz kierowców, a takżebadań technicznych. W efekcie kierowcy będą mogli korzystać z kolejnyche-usług, między innymi sprawdzania liczby punktów karnych przezinternet.

 

Wątek na forum: zakupy przez internet

jeśli nie macie pieniedzy na swietach, a potrzebujecie koniecznie cos kupic zachecam was do odwiedzenia strony https://sknerus.pl/, niskie ceny i ogromny wybor sprzetow AGD RTV i nie tylko. ~Waldemar

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019