Wyszukiwałeś:

inwestycje X

drogowe X

. Znaleziono 3069 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje drogowe

Spróbuj też wyszukać: zobacz jakie inwestycje są realizowane w twoim regione

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3069 wszystkich):

Nowe procedury nabywania gruntów pod inwestycje drogowe

Prezydent podpisał ustawę o szczególnych zasadach przygotowania i realizacjiinwestycji w zakresie dróg krajowych. Nowe regulacje zmieniają procedurynabywania nieruchomości pod inwestycje drogowe.

 

Przyroda kontra inwestycje drogowe

W latach 2007–2013 Polska ma dostać na budowę dróg i liniikolejowych ponad 19 mld euro dotacji unijnych. Jednak ze względu na ochronęśrodowiska Unia może zablokować dotacje z funduszy na inwestycje. Wedługszacunków ekologów mogą być problemy z realizacją 95 proc.projektów infrastrukturalnych.

 

Małopolska: największa pula na drogi

Przygotowany przez zarząd województwa małopolskiego Wieloletni PlanInwestycyjny zakłada realizację 121 zadań w latach 2007-2013 roku.Priorytetem są inwestycje drogowe, na które przeznaczono blisko 1,7 mldzł z 3 mld zł.

 

Toruń: Sezon remontowy w pełni

Aktualnie w Toruniu, tak jak w wielu miastach Polski trwa sezon remontowy. W tymroku Miejski Zarząd Dróg przeznaczył ponad 26 mln zł na remonty ulicoraz ponad 79 mln zł na inwestycje drogowe. Część projektów zostałajuż wykonana, jednak kierowców czekają kolejne utrudnienia.

 

Inwestycje w infrastrukturę złagodzą kryzys

10 marca bieżącego roku w Warszawie odbyła się debata, która miałapomóc w szukaniu odpowiedzi na pytanie, czy inwestycje w infrastrukturętransportową mogą złagodzić skutki kryzysu. Aby było to możliwe, trzebazmobilizować do działania zarówno administrację publiczną, jak ipotencjalnych wykonawców.

 

Planowane inwestycje drogowe na Podkarpaciu

W województwie podkarpackim planowane są nowe inwestycje drogowe.Inwestycje będą dotyczyły dróg wojewódzkich nr 854 i 858.

 

Ponad 760 mln na nowe drogi w woj. świętokrzyskim

Ponad  760  milionów złotych  wyda kielecki oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w roku 2011 na dużeinwestycje drogowe, których realizacja już trwa. To absolutnie rekordowakwota wydana na budowę nowych dróg krajowych w historii regionuświętokrzyskiego i prawie siedmiokrotnie większa niż ta, za którąrealizowano duże inwestycje w roku 2008.

 

Kujawsko-Pomorskie inwestycje ze specjalnym wsparciem

Sejmik województwa kujawsko-pomorskiego przyjął intencyjną uchwałę opowołaniu spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Drogowe. Wedługekspertów to przede wszystkim szansa na zrealizowanie wielu niezbędnychinwestycji.

 

Ruszają kolejne remonty w Świętokrzyskiem

Przebudowa drogi Klimontów - Obrazów oraz dróg na tereniemiasta Połańca - to kolejne inwestycje drogowe w tym regionie, którerealizuje firma Skanska. Nowe inwestycje będą kosztować ponad 7 mln złnetto.

 

Najważniejsze inwestycje drogowe 2016

Rok 2016 przyniesie nam setki kilometrów nowych dróg. Noweinwestycje planowane są praktycznie w każdym województwie, ale myprzedstawimy tylko te naszym zdaniem najważniejsze. Oto jakie nowe drogipojawią się w 2016 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje drogowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021