Wyszukiwałeś:

inwestycje X

zagraniczne X

. Znaleziono 1052 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje zagraniczne

Spróbuj też wyszukać: fiat działalnosć

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1052 wszystkich):

Michelin i MAN - liderzy inwestycji green field

Po raz drugi redakcja The Warsaw Voice przyznała nagrody za największeinwestycje typu green field w Polsce. W ścisłej czołówce znalazły sięfirmy z sektora motoryzacyjnego Michelin - Polska S.A. i MAN-STAR Trucks Sp. zo.o.

 

Inwestycje japońskie w Polsce

Znaczenie inwestycji japońskich dla wzrostu konkurencyjności polskiejgospodarki oraz zwiększenie zainteresowania inwestorów japońskich polskąofertą inwestycyjną zostały zaprezentowane podczas konferencji zorganizowanejprzez PAIiIZ - "Inwestycje japońskie - szanse, sukcesy i wyzwania".

 

Kolejne duże inwestycje zagraniczne

Kolejni inwestorzy planują ulokować swoją działalność w Polsce. Łącznawartość tych przedsięwzięć to ponad 2 mld zł. W ich ramach zatrudnieniemoże znaleźć blisko 4 tys. osób.

 

Bedą nowe inwestycje w motoryzacji

„W ostatnich miesiącach obserwujemy w Polsce bardzo duży wzrost dynamikiinwestycji zagranicznych. Obecnie prowadzimy rozmowy z trzydziestoma kolejnymiinwestorami” – powiedział wiceminister gospodarki AndrzejKaczmarek.

 

Rekordowe inwestycje w specjalnych strefach

W 2006 roku do specjalnych stref ekonomicznych w Polsce trafiło ponad 9 mld złinwestycji, dzięki którym powstanie ponad 31 tys. miejsc pracy. Boominwestycyjny przeżywa większość spośród 14 polskich stref, ale od kilkulat firmy najchętniej wybierają strefy wałbrzyską i katowicką. Przebojemubiegłego roku stały się inwestycje japońskich firm, niemal bez wyjątkulokowane w SSE.

 

Kolejne inwestycje ArcelorMittal

Spółka ArcelorMittal Poland zapowiada kolejne inwestycje w krakowskimoddziale. Poprzednie inwestycje wyniosły blisko 3 miliardy złotych. Obecniejedną z najważniejszych inwestycji jest modernizacja walcowni zimnej.

 

ArcelorMittal planuje dalsze inwestycje

- Inwestycje o wartości 3,8 miliarda zł zrealizowane w ciągu 5 lat odprywatyzacji przygotowały nas na trudne warunki ekonomiczne, jakichdoświadczamy od końca 2008 r.– podkreślił Sanjay Samaddar prezesArcelorMittal Poland. – Jesteśmy przekonani, że nawet w warunkachkryzysu rezygnacja z dalszego rozwoju byłaby krokiem wstecz.

 

Gedia szykuje duże inwestycje

GEDIA rozbuduje swój zakład w Nowej Soli i utworzy nowe miejsca pracy.Łączna kwota inwestycji to 23 mln euro. Inwestycje pozwolą przygotowaćfirmę do dalszego rozwoju planowanego na lata 2012-2015.

 

Rosną inwestycje zagraniczne

W I kwartale 2010 r. do Polski napłynęło 3,5 mld EUR kapitału w postacibezpośrednich inwestycji zagranicznych (BIZ). To ok. 40% napływu w całym 2009r. i niemal 2,5-krotnie więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego– poinformowała Polska Agencja Inwestycji i Informacji Zagranicznych.

 

Bridgestone - 225 mln euro na inwestycje w Polsce

Firma Bridgestone, największy producent opon na świecie, przeznaczył nainwestycje w Polsce 225 mln euro. Dzięki temu zatrudnienie w dwóchdziałających w kraju fabrykach zwiększa się o ponad 300 osób.Przedstawiciele koncernu podkreślają, że międzynarodowe firmy wybierająPolskę na miejsce inwestycje ze względu na dostęp do wykwalifikowanej kadry icoraz lepszą infrastrukturę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje zagraniczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021