Wyszukiwałeś:

inwestycje X

drogowe X

autostrady X

malopolskie X

autostrada X

a4 X

drogi X

euro X

2012 X

. Znaleziono 36 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje drogowe autostrady malopolskie autostrada a4 drogi na euro 2012

Spróbuj też wyszukać: inwestycje drogowe autostrady malopolskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Pozwolenie dla autostrady A4 Szarów-Tarnów

Jest pozwolenie na budowę dla autostrady A 4 na odcinkuSzarów-Tarnów. Dokument wydany przez wojewodę małopolskiego tozielone światło dla realizacji inwestycji – budowy kolejnego odcinkaautostrady A4 biegnącej od granicy z Niemcami do granicy ukraińskiej. Kończąsię też prace budowlane na liczącym prawie 20 km odcinku A4 z Krakowa doSzarowa - ma być oddany do użytku w drugiej połowie tego roku. Na chwilęoceną autostradą A4 można dojechać od granicy z Niemcami do Krakowa.

 

Budowa A4 do Tarnowa jeszcze w tym roku?

Krakowski oddział GDDKiA rozesłał zaproszenia do składania ofert cenowych wII etapie przetargu na budowę autostrady A4 pomiędzy Szarowem a Tarnowem.Jeśli cała procedura przebiegnie bez zakłóceń, to w listopadziepowinni być znani wykonawcy dla wszystkich odcinków. Budowa autostradymogłaby się rozpocząć jeszcze w tym roku. A4 do Tarnowa ma być gotowa naprzełomie 2011 i 2012 roku.

 

Autostrada A4 do Tarnowa może ruszyć jeszcze w tym roku

Rozpoczął się drugi etap przetargu na budowę autostrady A4 pomiędzySzarowem a Tarnowem. Jeśli cała procedura przebiegnie bez zakłóceń,to w listopadzie powinni być znani wykonawcy dla wszystkich odcinków.Budowa autostrady mogłaby się rozpocząć jeszcze w tym roku. A4 do Tarnowa mabyć gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

A4 Kraków – Szarów jeszcze w październiku?

20 kilometrowy odcinek autostrady A4 na odcinku Kraków –Szarów zostanie oddana do użytku na przełomie października i listopada– zapowiada GDDKiA. Możliwe, że kierowcy skorzystają z autostradyjeszcze przed szczytem komunikacyjnym na Wszystkich świętych.

 

A4 Kraków – Szarów udostępnią jeszcze w październiku

Przed Świętem Wszystkich Świętych zostanie udostępniona dlakierowców autostrada A4 Kraków – Szarów. Uroczysteprzecięcie wstęgi dla 20 km odcinka zaplanowano na 29 października. Jednak naoficjalną decyzję o dopuszczeniu do użytkowania trzeba jeszcze poczekaćkilka dni.

 

Oferty na ostatni już odcinek A4 do Tarnowa

GDDKiA w Krakowie otworzyła oferty w przetargu na budowę blisko 21 km odcinkaautostrady A4 Brzesko-Wiechosławice. Jest to jeden z trzech odcinków naprojektowanej trasie autostrady A4 Szarów-Tarnów. Są sporeszanse, że jeszcze w tym roku zostaną podpisane umowy na wszystkie odcinki. A4do Tarnowa ma być gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

779 mln zł dla wykonawcy A4 Szarów – Brzesko

Komisja przetargowa krakowskiego oddziału GDDKiA wyłoniła zwycięzcęprzetargu na budowę kolejnego odcinka autostrady A4. Według komisjinajkorzystniejszą ofertę na budowę trasy A4 z Szarowa do Brzeska o długości23,1 km złożyło polsko-słowacko-czeskie konsorcjum firm POLIMEX-MOSTOSTALSA, DOPRASTAV A.S., METROSTAV a.s., w którym liderem jestPOLIMEX-MOSTOSTAL SA. Zwycięska oferta opiewa na kwotę blisko 779 mln zł.Budowa autostrady A4 Szarów – Brzesko będzie trwała 2 lata.

 

Spór o A4 rozstrzygnięty

Wkrótce ruszy budowa jednego z odcinków A4 w kierunku Tarnowa.Krajowa Izba Odwoławcza (KIO) przy Prezesie Urzędu ZamówieńPublicznych wydała orzeczenie w sprawie sporu firmy Dragados z GDDKiA.Przedmiotem sporu było rozstrzygnięcie przetargu na budowę autostrady A4pomiędzy Brzeskiem a Wierzchosławicami. KIO przyznała rację GDDKiAoceniając, że komisja przetargowa słusznie wskazała jako zwycięzcówprzetargu konsorcjum firm NDI SA z Warszawy oraz SB Granit SA ze Skopje.Wykonawca będzie miał dwa lata na realizację inwestycji.

 

Umowa na kolejny odcinek autostrady A4 do Tarnowa

Jest umowa na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 w kierunku wschodnim.Wykonawcą ponad 20-kilometrowej autostrady A4 od węzła Brzesko do węzłaWierzchosławice będzie polsko-macedońskie konsorcjum firm NDI SA z Sopotuoraz SB Granit SA ze Skopje. Wartość kontraktu to ponad 622,5 mln zł. Budowabędzie trwała 2 lata.

 

Zinwentaryzują A4 Brzesko - Wierzchosławice

Krakowskie Biuro Projektów Dróg i Mostów Transprojektsprawdzi stan prac wykonanych na odcinku autostrady A4 między Brzeskiem aWierzchosławicami. Za inwentaryzację placu budowy i sporządzenie raportukońcowego biuro dostanie ok. 1,1 mln zł.Firma będzie miała dwa miesiące nawykonanie prac.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje drogowe autostrady malopolskie autostrada a4 drogi na euro 2012".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018