Wyszukiwałeś:

inwestycje X

zagraniczne X

dostawcy X

przemysl X

motoryzacyjny X

katowicka X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

sse X

slaskie X

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje zagraniczne dostawcy przemysl motoryzacyjny katowicka specjalna strefa ekonomiczna sse slaskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Kolejne inwestycje w KSSE

Firma Segu Polska zainwestuje blisko 14 mln zł w zakład produkujący wiązkielektryczne i kable elektryczne do systemu ABS. Zakład powstanie w podstrefieSosnowiecko-Dąbrowskiej a zatrudnienie znajdzie w nim 245 osób.

 

Kanadyjska inwestycja w KSSE

Kanadyjski inwestor, firma Macro Molds wybuduje za ponad 19 mln zł fabrykęform wtryskowych do gumy i tworzyw sztucznych oraz maszyn do obróbki tychmateriałów. Zakład zlokalizowany będzie na terenie Katowickiej SSE.

 

Voestalpine obok Fiata

W związku z planowaną inwestycją grupy Voestalpine rząd zdecydował ozmianach działek w obrębie katowickiej SSE. Z powodów technicznych iorganizacyjnych FIAT Auto Poland zgodził się na ulokowanie planowanejinwestycji na swojej nieruchomości.

 

Nowe inwestycje w KSSE

W listopadzie do grona inwestorów Katowickiej SSE dołączyły kolejne firmyświadczące swoje usługi m.in. na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Wwyniku rokowań firma Voestalpine SSC Polska zainwestuje w Tychach, natomiastfirma Convertronic zasili podstrefę w Zabrzu.

 

Autorobot - gliwicki lew

Autorobot Strefa to firma o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej.Powstała w 1998 roku jako spółka z zagranicznym kapitałem w Gliwicach, naterenie Katowickiej SSE Od pierwszych dni inwestycji w strefie firma wciążsię rozwija. Obecnie na 10 tys. m2 powierzchni użytkowej pracuje blisko 180osób.

 

Inwestycja voestalpine

Austriacki koncern stalowy voestalpine uruchomił prace inwestycyjne w Polsce. Wmarcu br. na terenie tyskiej podstrefy (katowicka SSE) nastąpiło uroczystewkopanie łopat, kładące podwaliny pod rozpoczęcie budowy fabryki koncernu.Kosztem blisko 80 mln zł powstanie w Tychach centrum serwisowe, gdzie gotoweblachy będą przycinane na potrzeby konkretnych klientów głownie sektoramotoryzacyjnego.

 

KSSE większa pod nowe inwestycje

Do Katowickiej SSE włączono nowe tereny: powierzchnie biurowe w Katowicach,działki w Czechowicach-Dziedzicach, Częstochowie, Zabrzu i Tychach. Swojądziałalność zamierzaja rozszerzyć m.in. TRW. Cooper Standard Automotiveczeka na objęcie terenów w Bielsku i Myślenicach.

 

TRW rozwija działalność w strefie

W bieżącym tygodniu na terenie Katowickiej SSE działalność rozpoczęlikolejni inwestorzy. Są to TRW Polska oraz PGB Fasteners.

 

Nowe firmy w Katowickiej SSE

Zezwolenia na prowadzenie działalności w Katowickiej SSE uzyskają CooperStandard Automotive Polska oraz Rockwell Automation.

 

Motoryzacja lokuje się w SSE

Magnesem dla inwestorów są nadal specjalne strefy ekonomiczne. Noweinwestycje realizowane będą m.in. w Kostrzyńsko-Słubickiej SSE oraz wKatowickiej SSE.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje zagraniczne dostawcy przemysl motoryzacyjny katowicka specjalna strefa ekonomiczna sse slaskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021