Wyszukiwałeś:

inwestycje X

zagraniczne X

dostawcy X

przemysl X

motoryzacyjny X

produkcja X

silnikow X

sse X

walbrzyska X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

dolnoslaskie X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje zagraniczne dostawcy przemysl motoryzacyjny produkcja silnikow sse walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna dolnoslaskie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Rozwój Mahle Polska

Firma Mahle Polska Sp. z o.o. planuje rozbudowę istniejącego zakładu wKrotoszynie, na terenie włączonym do Wałbrzyskiej SSE. Producent światowejklasy elementów silnikowych planuje zainwestować 40 mln euro oraz utworzyćblisko 300 miejsc pracy.

 

Mahle od ponad 120 lat

Firma Mahle działająca w branży motoryzacyjnej istnieje na rynku od ponad 120lat. Można powiedzieć, że elementami składowymi milionów tysięcy pojazdówporuszających się po drogach Europy i świata są produkty MAHLE. Zakład wKrotoszynie jest jednym z 70 zakładów MAHLE usytuowanych na całym świecie izatrudnia obecnie około 2400 pracowników.

 

Kolejna mega-inwestycja Toyoty

Toyota wybuduje nową fabrykę w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.Koncern zainwestuje 534 miliony złotych i zatrudni 255 nowych pracowników.

 

„Silnik Roku” wyjeżdża z Wałbrzycha!

Czwarty raz z rzędu silnik produkowany w Wałbrzyskim zakładzie Toyoty zdobyłpierwsze miejsce w rankingu „Silnik Roku” (ang. Engine of The Year)w klasie do 1.0 litra.„Ta nagroda to uznanie nie tylko dlaprojektantów ale też dwóch tysięcy pracowników naszejfabryki, którzy nie ustają w wysiłkach, by zapewnić wysoką jakośćproduktu finalnego” – stwierdził Wiceprezes TMMP DariuszMikołajczak.

 

Toyota z Wałbrzycha napędza nowego Yarisa

W lipcu Toyota Motor Manufacturing Poland w wałbrzychu rozpoczęła produkcjęnowych silników i skrzyń biegów do Toyoty Yaris trzeciejgeneracji.Toyota Yaris począwszy od pierwszej generacji produkowana jest wmontowni Toyota Motor Manufacturing France (TMMF) lokalizowanej w miejscowościValenciennes na północy Francji. Wałbrzyska fabryka  wysyła do TMMF skrzynie biegów od 2002 roku czyli od momentu uruchomieniaprodukcji w Polsce oraz silniki od 2005 roku. Obecnie blisko 50 tys. szt.silników i 110 tys. szt. skrzyń biegów rocznie trafia do Francjiz linii montażowych polskiego zakładu podzespołów, co stanowi 19%wartości jego produkcji.

 

Promowanie jakości w Toyocie

Co powinienem zrobić, żeby zasłużyć na zadowolenie i uśmiech klienta?– to pytanie kierowane do każdego pracownika fabryki Toyoty w Wałbrzychubyło hasłem odbywającego się listopadzie corocznego Miesiąca Jakości.

 

Toyota: miliony podzespołów z Wałbrzycha

Już ponad sześć milionów skrzyń biegów i silnikówłącznie opuściło linie montażowe wałbrzyskiej fabryki Toyoty od momentuuruchomienia produkcji. Fabryka w Wałbrzychu od 2002 roku produkuje skrzyniebiegów a od 2005 roku silniki dla europejskich montowni Toyoty.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje zagraniczne dostawcy przemysl motoryzacyjny produkcja silnikow sse walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna dolnoslaskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020