Wyszukiwałeś:

inwestycje X

zagraniczne X

dostawcy X

przemysl X

motoryzacyjny X

sse X

walbrzyska X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

dolnoslaskie X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje zagraniczne dostawcy przemysl motoryzacyjny sse walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna dolnoslaskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Mała Japonia w Jelczu-Laskowicach

W październiku 2004 r. firma NTK Technical Ceramics Polska inwestując 21 mln.zł otworzyła fabrykę w Jelczu-Laskowicach, na terenie Wałbrzyskiej SSE.Latem b.r. produkcję rozpocznie tu także nowy zakład należący do AccurommCentral Europe.

 

Włosi w podstrefie Żarów

Włoski inwestor, firma Inox wybuduje fabrykę na terenie podstrefyŻarów należącej do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej"Invest-Park". Zatrudnienie znajdzie około 100 osób.

 

Otwarcie fabryki NSK

Kolejny japoński inwestor rozpoczął działalność w Wałbrzyskiej SSE. NSKSteering Systems Europe oficjalnie otworzył fabrykę układów kierowniczych.

 

Polska centrum globalnej strategii wytwórczej GKN

"Nasza nowa inwestycja to nie tylko tworzenie nowych miejsc pracy, alerównież najnowsza technologia formowania precyzyjnego w Europie. Tętechnologię zamierzamy wykorzystać do dalszego rozwoju zakładów w Oleśnicy,które stają się jednym z najważniejszych zakładów jakie mamy wEuropie" - Kevin Smith, Prezes Zarządu GKN.

 

Amerykanie lądują pod Oławą

Amerykański koncern motoryzacyjny American Axle Manufacturing planujezainwestować 50 mln USD w Stanowicach pod Oławą. Na terenie byłego lotniskazamierza wybudować zakład w którym zatrudni co najmniej 250osób.

 

Metzeler - od Audi aż po VW

Metzeler Automotive Profile Systems Polska od 1999r. działa na terenieWałbrzyskiej SSE i zatrudnia obecnie 580 pracowników. W dzierżoniowskimzakładzie Metzelera produkowane są systemy uszczelniające do drzwi orazprzednich i tylnich klap karoserii samochodowych, których głównymi odbiorcamisą: Audi, VW, BMW, Skoda, Peugeot. Firma przewiduje uruchomienie do 2009 r.trzeciej hali produkcyjnej.

 

Nifco Poland w Świdnicy

Japońska fima Nifco otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalnościgospodarczej w Wałbrzyskiej SSE. Zakład wybudowany w Świdnicy ma byćgłówną fabryką koncernu w Europie. Będzie to fabryka nitów, pierścieni,zacisków z tworzyw sztucznych oraz innych części na potrzeby przemysłumotoryzacyjnego.

 

Nowy inwestor w Oławie

Włoski inwestor Rosa Europe Sp. z o.o. kosztem 15,5 mln zł wybuduje zakład wOławie na terenie Wałbrzyskiej SSE. W nowym zakładzie produkowane będąelementy z tworzyw sztucznych i metalu stosowane w przemyśle AGD i motoryzacji.

 

Kapitał portugalski w Świdnicy

Portugalskie spółki "Novatex 1" i "Novatex 2" inwestują wŚwidnicy na terenie Wałbrzyskiej SSE. Budowa ruszy w 2007 r. i zakończy sięw 2008 r. Do 2010 r. każda ze spółek zainwestuje w budowę i wyposażeniefabryk w maszyny i urządzenia po 12 mln zł. W obu przedsiębiorstwachzatrudnienie znajdzie w sumie 60 osób.

 

Więcej Toyoty w strefie

Firma Toyota Tsusho Europe rozpocznie działalność w podstrefie JelczLaskowice należącej do Wałbrzyskiej SSE. Spółka powiązana kapitałowo zToyotą zainwestuje 8 mln zł. Na działce o powierzchni ponad 3,6 ha.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje zagraniczne dostawcy przemysl motoryzacyjny sse walbrzyska specjalna strefa ekonomiczna dolnoslaskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021