Wyszukiwałeś:

inzynierowie

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inzynierowie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Suzuki SX4: Doskonaly rodzinny indywidualista

5 Wyglad zewn. kontrowersyjny (tylny zderzakwyglada jak warga Pigmeja), ale wewnatrz mile zaskakuje: jest wygodnie, b.dobrzesprawdza sie klimatyzacja i podgrzewanie siedzen (i lusterek). Tutaj czuc, zeinzynierowie stworzyli to auto dla mnie. Nawet k...

 

Wątek na forum: Młodzi Inżynierowie w Volkswagenie

moze teraz jak juz tyle młodych, wykształconych ludzi wyjechał z tego kraju ktoś sie wreszcie ocknie i zacznie oferować godziwe warunki zatrudnienia tym którzy wasze emerytury pracują!!! ~barcik

 

Wątek na forum: AMG i diesel?

Pozwolę sobie tylko dodać, że AMG miało już w ofercie diesla. Był to model z serii W203 "C30 CDI AMG" w wersjach sedan, kombi i SC (231KM, 540Nm) ~MasterLease

 

Wątek na forum: Ford myśli nad tanim autem

"zapoznają się inżynierowie Forda" ble ble ble. nie inzynierowie a ksiegowi .. a raczej inzynierowie robią kosztorys dla ksiegowych ~aaa

 

Polscy inżynierowie w TRW

Amerykańska firma TRW produkująca w Częstochowie poduszki powietrzne isystemy bezpieczeństwa zamierza otworzyć centrum badawcze, w którym docelowopracę znajdzie około 250 inżynierów.

 

Młodzi Inżynierowie w Volkswagenie

Poznański Volkswagen poszerzył dotychczasową współpracę z PolitechnikąPoznańską o kolejne projekty badawcze. Wśród nowych tematów znalazły sięzagadnienia związane z optymalizacją procesów produkcyjnych w zakresie budowykaroserii oraz procesu lakierowania, logistyką oraz procesami odlewniczymi.Kontynuowana będzie także współpraca w zakresie projektu MłodziInżynierowie.

 

Inżynierowie z Delphi współpracują z AGH

W ramach Jubileuszu AGH firma Delphi przekazała model elektroniki samochodowejzaprojektowany i wykonany przez grupę inżynierów elektroników zCentrum Technicznego w Krakowie, dzięki któremu studenci AGH będąmogli zapoznać się z działaniem nowoczesnej elektroniki wykorzystywanej wewspółczesnych samochodach. Wśród ponad 800 pracownikówkrakowskiego Centrum Technicznego Delphi około 40% stanowią absolwenci AGH.

 

Polscy inżynierowie z Delphi zaangażowani w zielone technologie

Inżynierowie z krakowskiego centrum Delphi mają wiodącą rolę  wkompleksowych rozwiązaniach z zakresu tzw. „zielonych” technologiistosowanych w transporcie, które wymagają zredukowania emisji CO2 ipoprawy ekonomiki spalania.

 

F1: Inżynierowie Red Bulla kuszeni przez konkurencję

Można powiedzieć, że sukces budzi chęć posiadania. Po wywalczeniu tytułumistrzów świata w klasyfikacji producentów, inżynierowie RedBulla mogą przebierać w ofertach składanych przez konkurencyjne zespoły.

 

Generatory dźwięku od Delphi

Firma Delphi zawarła kontrakt na produkcję generatorów dźwięku EV zjednym z najważniejszych europejskich producentów samochodów.Urządzenia te zostaną wprowadzone w Europie już w 2012 roku. Generatorydźwięku pomagają producentom samochodów dostosować się doprzyszłych wymagań prawnych określonych dla samochodów hybrydowych inapędzanych elektrycznie. W pracach projektowych i prototypowych nadgeneratorem dźwięku aktywnie uczestniczyli inżynierowie z krakowskiegoCentrum Technicznego Delphi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019