Wyszukiwałeś:

italia

. Znaleziono 178 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: italia

Spróbuj też wyszukać: italia mazda uzywane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 178 wszystkich):

Piękne kabrio z Maranello

Nowe Ferrari 458 Italia jeszcze nie pojawiło się na dobre w salonach tejmarki, a w sieci pokazują się już pierwsze wizualizację wersji z odkrytymdachem - Spider.

 

676 tysięcy złotych za Ferrari 458 Italia

Już wiadomo ile szczęśliwcy będą musieli zapłacić za nowego ogiera zestajni w Maranello. Cennik Ferrari 458 Italia przedostał się do sieci i wynikaz niego, że bazowa wersja bez podatków będzie kosztować 676 tysięcyzłotych.

 

Ferrari 458 Italia z Bridgestone

Bridgestone dostarczy na fabryczne wyposażenie nowego samochodu sportowegoFerrari 458 Italia oponę sportową Potenza S001 ultra high-performance.

 

Ekologiczne Ferrari

Włoski producent pokaże w Genewie nie tylko nowy model FF, ale także bardziej"zieloną" odmianę 458 Italia.

 

Pogromca 458 Italia?

Porsche ma plan stworzenia supersamochodu z silnikiem umieszczonym pośrodku.Jeśli pomysł zostanie zaakceptowany przez szefw firmy, nowe auto będziemogło konkurować z Ferrari, McLarenem oraz siostrzanym Lamborghini.

 

Italia już nie taka skomplikowana [+ VIDEO]

Kiedy Ferrari pokazało światu w 2009 roku nowe 458 Italia, zaskoczenie niedotyczyło tylko doskonałości nowego auta, ale także jedynego w swoim rodzajusposobu obsługi funkcji we wnętrzu.

 

Oto nowe Ferrari. I to bez dachu [video]

Dokładnie na dwa tygodnie przed startem wystawy Frankfurt Motor Showpoznaliśmy pierwsze szczegóły wraz z pierwszymi zdjęciami modeluFerrari 458 Spider. To oczywiście odmiana 458 Italia z otwieranym dachem.

 

Specjalna premiera Ferrari na targach IAA

W Maranello potrafią robić wyjątkowe samochody. W 2007 roku Włosi natargach IAA pokazali drogowy bolid w postaci modelu 430 Scuderia. Sześć latpóźniej na te samy targi przywożą nadstępce, bazującego na modelu458 Italia.

 

Ferrari 458 Italia w hołdzie dla Nikiego Laudy

Ferrari postanowiła uhonorować swojego legendarnego kuierowcę, któryw czerwonych barwach w 1975 roku wywalczył dla stajni z Maranello tytuł indywidualnego mistrza świata.

 

Porsche pracuje nad konkurentem Ferrari 458

Brytyjski AutoCar dotarł to informacji mówiącej o nowych modelachPorsche. Jednym z nich ma być rywal Ferrari 458 Italia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020