Wyszukiwałeś:

iv

. Znaleziono 558 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: iv

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 558 wszystkich):

IV etap obwodnicy śródmiejskiej

10 grudnia bieżącego roku wybrano wykonawcę IV etapu obwodnicyśródmiejskiej Szczecina. Firma Energopol-Szczecin S.A. do listopadaprzyszłego roku wybuduje nowy odcinek drogi za kwotę ponad 16,5 mln zł.

 

Pierwsza zapowiedź Astry IV

Choć do światowej premiery pozostał jeszcze niemal równy rok, Opelrozpoczął właśnie promowanie swojego najnowszego modelu. Mowa tu o czwartejgeneracji Opla Astry, która zadebiutuje na przyszłorocznej wystawie weFrankfurcie, a której ujawniono właśnie pierwsze szkice.

 

Szczecin: IV odcinek obwodnicy już gotowy

Urząd Miejski w Szczecinie poinformował o oddaniu do użytku kolejnego odcinkaObwodnicy Śródmieścia. Tym samym zakończył się IV etap realizacjiinwestycji. Prace na krótkim 500 m fragmencie trasy kosztowały aż 17,5mln zł.

 

Euro IV

Pakiet standardów dotyczących emisji spalin oraz innych gazów i pyłów dla samochodów osobowych i ciężarowych, który obowiązuje w Unii Europejskiej od 2005 roku.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Nowe wersje Astry IV wyjadą z Gliwic

Decyzja o rozpoczęciu produkcji dwóch nowych wersji modelu Astra IV wPolsce została potwierdzona. To dobra wiadomość dla poddostawców– informuje Puls Biznesu.

 

Opel Astra IV: Do czterech razy sztuka

Po mocnym, a wręcz nieco szokującym debiucie Opla Insigni pojawienie sięczwartej generacji Astry nie wywołało już aż tak skrajnych emocji. No chyba,że wśród innych przedstawicieli klasy kompaktów, którzy wtym modelu widzą poważne zagrożenie swojej pozycji. W dzisiejszym teściesprawdzamy, czy Astra IV ma szansę stać się niedoścignionym wzorem, czy teżmoże zniknie w tłumie rywali.

 

Czy warto kupić: Volkswagen Golf IV (1997-2003)

Volkswagen Golf to auto-legenda, którego każda z pojawiających się narynku generacji momentalnie pojawiała się na szczycie rankingówsprzedażowych. Dziś przyjrzymy się czwartej generacji tego modelu,który obecnie jest jednym z najchętniej poszukiwanych aut używanychprzez naszych rodaków.

 

Ponad 1,5 miliona samochodów z fabryki Opla w Gliwicach

Z taśmy produkcyjnej zakładu General Motors Manufacturing Poland w Gliwicachzjechał półtoramilionowy samochód - model Astra IV ecoFLEX wkolorze czerwonym "Power Red", z silnikiem 1.3 turbo diesel.Samochód trafi na rynek austriacki.

 

Nowe projekty dla Opla Gliwice

Gliwicki Opel ma szansę na uzyskanie dodatkowego wolumenu produkcji Astry IV5DR. Ponadto przygotowywany jest projekt alternatywny, który zapewniciąglośc produkcji i zatrudnienia.

 

Ostatnie sztuki Ford Mondeo Mk IV - ceny

Ford już od miesiąca przyjmuje zamówienia na Mondeo Mk V, ale nadalmożna zakupić czwartą generację Mondeo. Kto chce musi się spieszyć, gdyżpozostały ostatnie szutki Mondeo Mk IV.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018