Wyszukiwałeś:

ix35

. Znaleziono 192 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ix35

Spróbuj też wyszukać: ix35 stuki w zawieszeniu sportage ix35 dane techniczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 192 wszystkich):

Taki będzie Hyundai ix35

O tym, że na wystawie samochodowej we Frankfurcie zadebiutuje Hyundai ix35,wiadomo już od pewnego czasu. Teraz koreański producent zdradził, jak będzieon wyglądać. Na więcej szczegółów trzeba jednak jeszczepoczekać.

 

Hyundai ix35: Następca Tucsona

Po kilku całkiem dobrych latach Hyundai Tucson przeszedł na emeryturę. Najego miejscu pojawił się całkiem nowy model, który zerwał zdotychczasową linią stylistyczną i upodobnił się do konkurentów zeStarego Kontynentu. W salonach dostępny jest już Hyundai ix35 od 79.900złotych

 

Hyundai ix35 z homologacją ciężarową

Najnowszy model Hyundaia, kompaktowy SUV ix35, który trafił dosprzedaży w Polsce w lutym tego roku, jest już oferowany z homologacjąciężarową.

 

Mocny debiut Hyundaia ix35

Wprowadzony do sprzedaży w lutym tego roku model Hyundai ix35 już okazał sięprawdziwym bestsellerem. W pierwszych trzech miesiącach swojej obecności narynku okazał się liderem wśród kompaktowych SUV-ów.

 

Hyundai ix35 będzie "trzymać" wartość

Nie tak dawno temu informowaliśmy o świetnym debiucie rynkowym Hyundaia ix35.Jest duża szansa, iż ten trend się utrzyma. Kompaktowy SUV Hyundaia, wedługEurotaxGlass's, ma utrzymać bowiem w Europie wysoką wartość po trzech latachużytkowania.

 

Hynudai ix35 z ogniwami wodorowymi

Hyundai przedstawia swoją własną wizję auta napędzanego za pomocą ogniw wodorowych. Auto powstało na bazie modelu ix35 i trafi do seryjnej produkcji.

 

Hyundai ix35: Rozsądny wybór

O koreańskich autach można powiedzieć wiele, chwalić je lub krytykować. Jednego nie można odmówić markom Hyundai i Kia, że ich samochody są bardzo popularne na naszym rynku. Modelem, który bardzo dobrze radzi sobie nad Wisłą jest Hyundai ix35.

 

Odświeżony Hyundai ix35

Najszybciej sprzedający się model w historii marki Hyundai na rynku jest jużod trzech lat. Właśnie przyszedł czas na jego facelifting, a miejscempremiery tego wydarzenia będą targi w Genewie. A my prezentujemy pierwszezdjęcie odnowionego Hyundaia ix35.

 

Hyundai: Egzemplarze ix35 Fuel Cell w europejskich miastach

Hyundai w ramach ogólnoeuropejskiego projektu dotyczącegosamochodów wyposażonych w ogniwa paliwowe HyFIVE dostarczy egzemplarzeix35 Fuel Cell do 6 europejskich miast.

 

Wątek na forum: Jaki silniek do ix35?

Wiajcie.nnPrzejechałem się dziś nowym ix35 w podstawowej konfiguracji, czyli z silnikiem benzynowym 1.6 135KM. Planowałem kupić to auto, ale nabrałem poważnych wątpliwości ze względu na przyspieszenie, a raczej jego brak. Z tym silnikiem to auto jest strasznie "dostojne" w przyspieszeni...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019