Wyszukiwałeś:

ix55

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ix55

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Wszystko o samochodach Hyundai ix55

Hyundai ix55 jest europejską wersją dostępnego już od 2007 roku, m.in. na rynku amerykańskim, modelu Veracruz (następcy Hyundaia Terracan). Hyundai ix55, bazujący na rozwiązaniach modelu Santa Fe, jest największym SUV-em koreańskiej marki oferowanym na europejskim rynku. ix55 zadebiutował na wyst...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: ix55 - kolejny SUV Hyundaia na Europę

Znając SantaFe, nie spodziewam się nic dobrego po nim. Mocno w tyle za Japonią, o Europie nie wspominając... ~Arek

 

Hyundai Veracruz trafi do Europy

Już w przyszłym roku gama terenowionych modeli Hyundaia powiększy się ojeszcze jednego przedstawiciela. Będzie nim oferowany obecnie m.in. w StanachZjednoczonych model Veracruz.

 

Veracruz czyli iX55

Wprawdzie na rynku europejskim pojawi się mniej więcej za pół roku, tojednak już teraz przy okazji wystawy w Moskwie Hyundai pochwalił się modelemiX55.

 

Hyundai i10 - z Indii na paryskie salony

Aby zademonstrować potencjał jaki drzemie w modelu i10, Hyundai rozpocząłtranskontynentalne przedsięwzięcie pod hasłem i Drive to Paris.10 wrześniadwa modele Hyundai i10 ruszyły w trasę liczącą 10 000 km z New Delhi doParyża.

 

ix55 - kolejny SUV Hyundaia na Europę

Podczas październikowej wystawy samochodowej w Paryżu Hyundai zaprezentowałeuropejską wersję znanego na rynku amerykańskim modelu Veracruz. Na StarymKontynencie, w tym i w naszym kraju, ten przedstawiciel segmentu SUV-ówbędzie się nazywał ix55 i trafi do sprzedaży już wiosną przyszłego roku.

 
 

Hyundai ix55: Tylko błękitnej krwi brak

Jeden z dwóch najnowszych SUV-ów Hyundaia cierpi na ten samproblem, z jakim przez pewien czas w Europie musiał walczyć Lexus. Jego jasneniebo zalet przysłania jedna czarna chmura - brak prestiżu marki.

 

Wątek na forum: Hyundai ix55: Tylko błękitnej krwi brak

Niby to konkurent LandCruisera, Pajero czy Patrol. Ale tylko niby. Niestety nie dorasta im do pięt, a kosztuje o bagatela 200 tys. zł - CHOLERNIE DROGO jak na Koreańczyka. Nie ma żadnych szans z VW Touaregiem, nawet tym pierwszej generacji, a cenowo....jest droższy ! :) Żegnaj Hyundaiu!

 

Osiem modeli Hyundaia do serwisu

Prawie 28 tysięcy aut, osiem różnych modeli - Hyundai rozpocząłwłaśnie dużą kampanię serwisową spowodowaną złym funkcjonowaniemświatła stop w swoich modelach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019