Wyszukiwałeś:

przygotowac X

auto X

zimy X

. Znaleziono 17 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: jak, do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jak przygotowac auto do zimy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Jak szybko przygotować samochód do zimy?

Już od paru dni na naszych samochodach zaczyna pojawiać się nalot w postaciszronu. Co prawda jest już za pięć dwunasta, ale wielu kierowców zbraku czasu dopiero teraz zacznie się zastanawiać jak przygotowaćsamochód do zimy. Podpowiadamy na co zwrócić szczególnąuwagę zanim nastaną mrozy.

 

Myć czy nie myć - oto jest pytanie

Choć zima tymczasowo nieco zelżała, to jednak prognozy pogodowe sąjednoznaczne - jeszcze czekają nas i opady śniegu, i nieco większe mrozy.Podpowiadamy, jak w tych warunkach pielęgnować nasze auta, by nie jeździćbrudasami aż do nastania prawdziwej wiosny.

 

Wciąż jeszcze jest zima

Choć większość z nas coraz niespokojniej spogląda w kierunku nadchodzącejwiosny, to pamiętajmy, że zima jeszcze nie odpuściła na dobre i nie razmoże pokazać swoje prawdziwe oblicze. Dlatego też ważne, byśmy o tympamiętali w kontekście naszego auta i ewentualnego uzupełnianiapłynów eksploatacyjnych.

 

Jak przygotować auto do zimy?

Wstajesz rano, najpierw czujesz przeszywające Cię zimno, a po chwilisłyszysz, jak rzęsisty deszcz za oknem śmieje się z Ciebie, że musiszwstać, gdy słońce jeszcze smacznie śpi. Listopad pełną gębą, a tooznacza, że to ostatni dzwonek na przygotowanie auta do zimy.

 

Opony zimowe - czy, jakie i kiedy?

Każdego roku, niczym bumerang, powraca temat używania opon zimowych. Sązdecydowani zwolennicy ich stosowania, ale nie brak także i głosów, żenie zawsze są one niezbędnie potrzebne. Podpowiadamy zatem, kiedy są onekonieczne, kiedy jest najwłaściwszy moment na ich założenie, a także jakiewybrać, gdy stoimy przed koniecznością ich nabycia.

 

Zimowy niezbędnik

Z reguły większość z nas nie zastanawia się nad taką sytuacją. Podczasokresu zimowego jeździmy nie tylko po trasach miejskich, gdzie w przypadkujakiejkolwiek awarii szybko sobie poradzimy. Co w momencie gdy nasze autoodmówi posłuszeństwa, gdzieś na dalekim odludziu, a z oknemtemperatura wynosić będzie minus kilkanaście?

 

O tym pamiętaj przed zimą

Zima to trudny okres nie tylko dla samych kierowców, którzy musząwykazać się odpowiednią techniką jazdy, ale i dla samochodów. Śnieg,błoto pośniegowe, sól na drogach czy ujemne temperatury mogą okazaćsię zabójcze dla naszych aut.

 

Jak przygotować się do podróży zimą?

Grudzień wystartował na dobre, a za chwilę zacznie się okres świąteczny iwielu z nas ruszy w podróż do rodziny. Dziś powiemy Wam, na cozwrócić uwagę ruszając w trasę zimą.

 

Jak przygotować samochód do zimy?

Kalendarzowa zima rozpoczyna się za kilka dni, ale mocno dodatnie temperatury wpołowie grudnia powodują, że wielu kierowców nie zadbało jeszcze ozimowy przegląd samochodu. Dowiedz się, o czym warto pamiętać.

 

Diesel w zimie. Jak dbać o ten silnik

Wiemy, że silniki Diesla nie tolerują zimy i niskich temperatur. Zobacz, jakzadbać o jednostkę wysokoprężną, żeby nie mieć rano problemów zodpalaniem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jak przygotowac auto do zimy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019