Wyszukiwałeś:

japonii

. Znaleziono 924 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: japonii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 924 wszystkich):

F1: Nie będzie GP Japonii

Światowy kryzys finansowy jest przyczyną rezygnacji Toyoty z przeprowadzenia wprzyszłym roku Grand Prix Japonii na torze Fuji Speedway, zaliczanego doserialu Formuły 1.

 

Renault, BMW i Hyundai-Kia także dla Japonii

Jak widać, nie tylko japońskie koncerny samochodowe składają się na pomocdla ofiar trzęsień ziemi i tsunami w Japonii.

 

Duży Prius nieco później

Z uwagi na trzęsienia ziemi, tsunami oraz kryzys nuklearny w Japonii, Toyotaodkłada na później wprowadzenie Priusa V na swoim rodzimym rynku.

 

F1: Ecclestone obawia się o GP Japonii

Katastrofalne w skutkach trzesięnia ziemi jakie nawiedziły wschodnie wybrzeżaJaponii, stały się poważnym dylematem dla szefa Formuły 1, BerniegoEcclestone. Brytyjczyk obawia się, że organizatorzy Grand Prix Japonii mogąmieć poważne problemy z przeprowadzeniem wyścigu.

 

GM wraca na prowadzenie

Przez całą sytuację w Japonii, związaną z trzęsieniem ziemi oraz tsunami,przewiduje się, że Toyota spadnie na drugie miejsce w rankingu największychproducentów samochodów na świecie.

 

Toyota startuje na nowo

Marcowe trzęsienie ziemi i tsunami w Japonii, a dodatkowo kryzys nuklearny wtamtym regionie sprawił, że większość japońskich producentówsamochodów odnotowało dość duże straty i spadek sił produkcyjnych.Wszystko już wraca do normy.

 

Toyota "pełną parą"

Toyota Motor Europe ogłosiła wczoraj, że produkcja w europejskich fabrykachkoncernu powróci do stanu sprzed trzęsienia ziemi w Japonii już wczerwcu br. Szybsze niż zakładano unormowanie europejskiej produkcji jestmożliwe dzięki poprawie sytuacji dostawców, wytwarzających swojeprodukty w Japonii.

 

Mazda wraca do sił

W tym miesiącu Mazda przywraca pełną produkcję swoich samochodów wJaponii.

 

F1: Mieszanki na Japonię i Koreę

Pirelli podało rodzaje mieszanek na wyścigi Grand Prix w Japonii i Korei,które odbędą się w przyszłym miesiącu.

 

Senna: "Suzuka? Lubię ten tor!"

Po trzech występach w barwach ekipy Lotus Renault GP, Bruno Senna nie możedoczekać się chwili, w której wystąpi na jednym ze swoich ulubionychtorów – w Suzuce. "Grand Prix Japonii to jeden z niewieluwyścigów, który nie zmienił się na przestrzeni lat" -mówi Brazylijczyk, który we francuskiej ekipie zastąpił NickaHeidfelda.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020