Wyszukiwałeś:

jazda X

bezpieczna X

. Znaleziono 159 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda bezpieczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 159 wszystkich):

Bezpieczna Flota

7 lutego, w siedzibie Banku Światowego, Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego opublikowało pierwszy w Polsce przewodnik "Bezpieczna Flota -standardy bezpieczeństwa w zarządzaniu samochodami służbowymi".

 

Autostradowy poradnik dobrego kierowcy

Kolejne kilometry autostrad nie pojawiają się wprawdzie u nas niczym grzyby podeszczu, ale i tak nie da się nie zauważyć znacznej poprawy w tej kwestii. Todobrze. Pamiętajmy jednak, iż jazda drogami szybkiego ruchu wymagaprzestrzegania nieco innych zasad.

 

Bezpieczna jazda we mgle

Jedno z najniebezpieczniejszych i zarazem najbardziej znienawidzonych przezkierowców zjawisk atmosferycznych. Mgła, bo to o niej mowa, wymusza nakierowcach maksymalne zwiększenie uwagi, bo o kolizję w takich warunkachnietrudno.

 

Poprawna pozycja za kierownicą (video)

Na bezpieczną jazdę samochodem wpływ ma wiele elementów. Odumiejętności kierowcy, poprzez warunki drogowo-pogodowe aż po prowadzonysamochód. Nie można zapomnieć w tej wyliczance jeszcze o jednym ważnymaspekcie - o właściwej pozycji za kierownicą.

 

Jak się zachować tuż przed wypadkiem? cz.1 (video)

Choć bezpieczeństwo na polskich drogach z roku na rok się poprawia, to jednakwciąż w tym aspekcie odstajemy od zachodniej Europy. Wypadki się zdarzają itrudno z tym polemizować. Mało jednak kto wie, jak się zachować, gdy wypadekjest już nieunikniony.

 

Jak się zachować tuż przed wypadkiem? cz. 2 (video)

Gdy wypadek jest nieunikniony i wiesz, że zaraz do niego dojdzie, wpadasz wpanikę i masz wrażenie, że już nic nie jesteś w stanie zrobić. Wreczprzeciwnie. Zobacz, co możesz, a nawet powinieneś zrobić w tym przypadku.

 

Jak się zachować tuż przed wypadkiem? cz.3 (video)

Teoretycznie gdy stoimy na światłach i ktoś uderza nas w tyłsamochód, to jest to w miarę bezpieczna sytuacja. Oczywiście, gdymówimy o stłuczce przy niewielkiej prędkości. A co gdy widzimy wewstecznym lusterku szybko nadjeżdżający samochód, który nieuniknie zderzenia z nami? Odpowiedź w naszym materiale video.

 

Aquaplaning - niebezpieczne zjawisko, które możesz pokonać

Aquaplaning – to zjawisko, które pojawia się na mokrej nawierzchnii jest bardzo niebezpieczne. Może występować nawet przy niewielkiej prędkości. Radzimy w materiale wideo jak sobie z nim poradzić.

 

Defensive Driving ? poznaj tajniki bezpiecznej jazdy

W 1964 roku  w USA zorganizowano pierwsze szkolenie jazdy defensywnej. Od 50 lat szkolenia Defensive Driving są fundamentem edukacji kierowców m.in. w krajach skandynawskich. Poznaj, czym jest DD i jak może pomóc Ci w codziennej jeździe.

 

Bezpieczna jazda na Wszystkich Świętych

Początek listopada to w Polsce czas odwiedzania grobów bliskichosób. Niestety, w tym okresie rokrocznie na drogach giną dziesiątkiosób – w 2017 r. w listopadowy długi weekend doszło do 609wypadków, w których zginęły 53 osoby. Jak bezpiecznie dotrzećna cmentarz i wrócić do domu?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda bezpieczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018