Wyszukiwałeś:

jazda X

ekologiczna X

. Znaleziono 87 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda ekologiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

Tańsza jazda

W świecie motoryzacji nie ma bardziej przewidywalnej rzeczy jak chronicznepodwyżki cen paliw oraz  wprowadzanie coraz bardziej rygorystycznych normemisji spalin, które prędzej czy później zabiją lub mocnoograniczą przyjemność, jaką daje prowadzenie samochodu. Na szczęście jestkilka sposobów, dzięki którym jazda będzie dla nas tańsza naweto kilkadziesiąt procent.

 

Z klimatyzacją też można oszczędzać

Klimatyzacja w samochodzie znacznie ułatwia podróże w upalne dni. Choćczęść kierowców za jej wadę uznaje zwiększone zużycie paliwa, to wokreślonych warunkach jazda z włączoną klimatyzacją jest bardziejekonomiczna niż podróż samochodem z opuszczonymi szybami.

 

Gotowi do ekojazdy?

Ekojazda może przyczynić się zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska, możebyć komfortowa, a przy tym wcale nie musi być nudna. Ruszyła właśnie nowakampania "Akademia Ekojazdy: ekojazda – ale jazda!",której zadaniem jest promowanie wśród polskich kierowcówzasad ekojazdy.

 

Zareklamuj ekojazdę!

W ramach ogólnopolskiej akcji "Akademia Ekojazdy: ekojazdaale jazda!" ruszył konkurs na plakat i spot TV reklamujący ekojazdę!Prace konkursowe można przesyłać do 15 kwietnia 2011 r.

 

Zaoszczędź 2000 litrów ON

Tankowanie do pełna dalekobieżnej ciężarówki kosztuje dziś od 1000do 2000 euro. Aerodynamiczna naczepa i ciężarówka Daimlera pozwalająna drastyczne ograniczenie oporu powietrza i zużycia paliwa.

 

Polski kierowca zwycięzcą The Drivers? Fuel Challenge 2012

W minioną sobotę w Ołomuńcu, w Czechach, odbył się Wielki RegionalnyFinał konkursu The Drivers’ Fuel Challenge 2012. Najlepszym w rundziefinałowej okazał się polski kierowca: Paweł Ozimek z firmy Epo-TransLogistic, który potwierdzając swoje bezkonkurencyjne umiejętności wjeździe ekonomicznej, zdobył tytuł Mistrza Regionu w The Drivers’ FuelChallenge 2012 oraz nagrodę główną – samochód osobowyVolvo C30.

 

Strona internetowa szkoleń DAF EcoDrive

Firma DAF Trucks Polska uruchomiła stronę internetową dla osóbzainteresowanych udziałem w szkoleniach z ekonomicznej jazdy DAF EcoDrive-  www.dafecodrive.pl.

 

Setny pojazd Ecolution by Scania

Pod koniec 2012 roku Klientowi gdańskiego oddziału Scania – firmie Polfarm zostały wydane cztery zestawy z naczepami chłodniczymi i ciągnikamiScania R560 – wśród nich setny w Polsce pojazd w specyfikacji Ecolution by Scania.

 

Jak przejechać 100 km za 5 złotych

Ceny paliw w ostatnim czasie nie napawają optymizmem. Samochodempodróżuje się z roku na rok coraz drożej i nie wygląda na to, bysytuacja miała się zmienić. Naprzeciw wysokim cenom wyszedł pewien polskiradny-wynalazca z Krakowa.

 

Chcesz zdobyć prawko? Musisz być eko!

Już nie wystarczy teoretyczna wiedza nt. przepisów drogowych, pierwszejpomocy, umiejętne manewrowanie na placu i bezbłędna jazda w mieście. Odprzyszłego roku, aby zdobyć uprawnienia do kierowania samochodem, trzebabędzie się wykazać również umiejętnością ecodrivingu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda ekologiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019