Wyszukiwałeś:

jazda X

ekonomiczna X

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Wątek na forum: Spalanie, Pomocy?

Mam model Klasy A z 2000 roku ON i strasznie dużo mi zaczął palić pełny bak starcza mi na jakieś 400km staram się już specjalnie nie wciskać go w podłogę tylko ekonomiczna jazda po mieście!Co to może być?czy może go na komputery sprawdzić poprawić czy to może jakaś inna mechaniczna przyczyna? chę...

 

Z klimatyzacją też można oszczędzać

Klimatyzacja w samochodzie znacznie ułatwia podróże w upalne dni. Choćczęść kierowców za jej wadę uznaje zwiększone zużycie paliwa, to wokreślonych warunkach jazda z włączoną klimatyzacją jest bardziejekonomiczna niż podróż samochodem z opuszczonymi szybami.

 

Wątek na forum: Zużycie Oleju

Witam wszystkich ! Mam pytanie ile oleju musicie dolewać to swojego srx'a. Ja mam silnik 3,6 v6 , zrobiłem ostatnio 1000km po Polsce i mi wziął ok. 300ml oleju. Jazda ekonomiczna. Nie wiem czy coś mi się dzieje z silnikiem czy to normalne? pozdrawiam, Gutek. ~Gutek

 

Ekonomiczna jazda przy wysokich cenach paliwa

 

Wysokie ceny paliw kontra ekonomiczna jazda - mojeauto.tv

 

Akademia Jazdy Iveco

Iveco Poland – wyłaczny dystrybutor pojazdów marki Iveco w Polscew dniu 11.06.2011 zainaugurował oficjalnie działalność nowej Akademii JazdyIveco. Wydarzenie miało miejsce na lotnisku w Białej Podlaskiej, gdziezgromadzili się zaproszeni przedstawiciele prasy, mediów oraznajwiekszych polskich firm transportowych.

 

Miej świadomość

Ponad 50 procent użytkowników międzynarodowego forum na portaluWorldtrucker stara się jeździć w sposób maksymalnie oszczędny. Takwynika z ankiety w której wzięło udział 1300 spośród ponad 17000 użytkowników portalu Worldtrucker

 

Ważny czynnik redukcji kosztów

Zdaniem specjalistów Goodyear Dunlop oznakowanie opon będzie odgrywaćkluczową rolę w zmniejszaniu zużycia paliwa w Europie. Etykietowanie opon,które stanie się obowiązkowe od 1 listopada 2012 r. sprawi, żeopór toczenia będzie ważnym parametrem europejskiego systemu ocenyopon. Przewiduje się, iż opór toczenia, bezpośrednio wpływających nazużycie paliwa przez pojazd, będzie miał istotny wpływ na decyzjeoperatorów flot przy zakupie opon.

 

Polski kierowca zwycięzcą The Drivers? Fuel Challenge 2012

W minioną sobotę w Ołomuńcu, w Czechach, odbył się Wielki RegionalnyFinał konkursu The Drivers’ Fuel Challenge 2012. Najlepszym w rundziefinałowej okazał się polski kierowca: Paweł Ozimek z firmy Epo-TransLogistic, który potwierdzając swoje bezkonkurencyjne umiejętności wjeździe ekonomicznej, zdobył tytuł Mistrza Regionu w The Drivers’ FuelChallenge 2012 oraz nagrodę główną – samochód osobowyVolvo C30.

 

Kobieta za kierownicą

Dziś jest 8 marca, czyli bardzo popularny w naszym kraju Dzień Kobiet.Podczas takiego dnia jak ten dzisiejszy warto zastanowić się nad tym jakpanie radzą sobie za kółkiem i czy stereotyp "kobiety zakierownicą" jest uzasadniony.

 

Jazda na CNG jest najtańsza

W minioną sobotę odbył się jubileuszowy, dziesiąty Supertest Ekonomii,organizowany przez Auto Klub Dziennikarzy. Po raz kolejny uczestniczący w nimkierowcy udowodnili, że dane dotyczące spalania, podawane przezproducentów, wcale nie są niemożliwe do osiągnięcia, a nawet pobicia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019