Wyszukiwałeś:

jazda X

rondzie X

. Znaleziono 9 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: na.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda na rondzie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Na rondzie bezpieczniej

goowno prawda. nikomu nie chodzi o wypadki, tylko o koszty, rondo max 300tys a skrzyżowanie z podstawowymi 4 światłami 1,2 mln ~zen

 

Kraków: Koniec remontu ronda Grzegórzeckiego

18 września bieżącego roku, na dwa tygodnie przed oficjalnym terminem,zakończył się remont ronda Grzegórzeckiego w Krakowie. Jest to ważnywęzeł drogowy, a przeprowadzona modernizacja ma znacznie poprawić przejazdprzez miasto.

 

Rondo w Zgierzu przejezdne

Można już bez problemów jechać z Łodzi i Zgierza w kierunku Kutna.Wykonawca robót na trasie wojewódzkiej nr 702 oddał do użytkurondo na skrzyżowaniu ulic Piątkowskiej z Boczną i Kasprowicza.

 

Na rondzie bezpieczniej

Zastąpienie skrzyżowania rondem może zmniejszyć liczbę wypadkównawet o 40% (dane: Insurance Institute for Highway Safety).

 

Porsche 968: ogolne wrazenia

5 968 jest trzecim autem w mojej stajni i dodamze najslabszym.Mam jeszcze Bmw e39 535(245 koni) i Mercedesa ML 55 AMG (obawiadomo, automaty) ale 968 to zupelnie inna bajka i nie ma nic z nimiwspolnego.To poprostu gokard ktory najlepiej nadaje sie na...

 

Rybnik bogaty w ronda

Rybnik planuje budowę sześciu nowych rond. Obecnie działa ich w mieścietrzydzieści. Duża liczba rond w mieście to przemyślane rozwiązaniezapewniające bezpieczeństwo.

 

Sposób na bezpieczne rondo

Ronda są uważane za bezpieczne skrzyżowania drogowe. W 2011 roku na rondachdoszło do 461 wypadków. Zginęło 14 osób, a 558 odniosło rany.To stosunkowo niewiele w ogólnej liczbie wypadków (liczonych wzależności od geometrii drogi). Jak zatem poruszać się na rondzie by ruchbył bezpieczny, sprawny i bezkolizyjny?

 

Tarnów: rondem bez utrudnień

Kierowcy będą mogli korzystać z pełnej infrastruktury drogowej, którapowstała w ramach pierwszego etapu budowy Strefy Aktywności Gospodarczej wTarnowie. Chodzi o rondo na skrzyżowaniu ulic Czystej i Mościckiego, zktórego zniknęły tymczasowe ograniczenia oraz nowej drodze doterenów inwestycyjnych i Zakładów Mechanicznych.

 

Ford stworzył reflektory chroniące pieszych

Jazda nocą bywa bardzo niebezpieczna, a są nawet kierowcy, którzy po zmroku za kółko wcale nie wsiadają. A to dlatego, że nocą nawet z najmocniejszymi żarówkami w reflektorach widzimy wszystko dużopóźniej niż za dnia. Ford stara się z tym walczyć.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda na rondzie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019