Wyszukiwałeś:

jazda X

noca X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda noca

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Bezpieczniej nocą w BMW

Jazda nocą, czy w innych warunkach o słabej widoczności należy do tychczynników, które zwiększają ryzyko wypadków. Już wkrótce w samochodachBMW ma być w tym elemencie znacznie bezpieczniej.

 

Osram po zmroku

W okresie jesienno zimowym, kiedy wcześnie zapada zmrok zadbajmy o dobreświatła w naszym samochodzie. Odpowiednio dobrane, w znaczny sposóbpoprawiają widoczność oraz wpływają na jakość jazdy i komfort prowadzeniapojazdu. 

 

Śmiertelna jazda testowa

Jedna osoba nie żyje, druga została ranna. To efekt nocnej jazdy testowejprototypem Mercedesa ML na niemieckiej autostradzie A81.

 

Kierowcy nie widzą, że nie widzą

Wzrok to bez wątpienia najważniejszy ze zmysłów w przypadkuosób prowadzących pojazdy samochodowe. Tymczasem, jak pokazują badania,wraz z wiekiem coraz więcej kierowców cierpi na różne wadywzroku, a co gorsza, bardzo często są tego całkowicie nieświadomi.

 

Mercedes nie wjedzie pod prąd

Rozkojarzenie, chwila nieuwagi a czasem nawet skrajna głupota mogą doprowadzić do tragedii, gdy wjedziemy w ulicę pod prąd. Mercedes opracowałsystem, który ostrzeże przed przypadkowym wjechaniem na jezdnię okierunku ruchu przeciwnym do kierunku jazdy.

 

Uważaj nocą!

Niektórzy kierowcy lubią jeździć w nocy gdy na drogach jestspokój. Jednak dla tej grupy istnieje spora opozycja, która stronipo zmierzchu. Właśnie w takich warunkach najłatwiej jest o wypadek.

 

Długa podróż - wyzwanie, ale nie problem

Dziś zabrzmi ostatni dzwonek w szkołach w naszym kraju, a to dla większościpolskich rodzin oznacza tak naprawdę początek lata i związanych z nimwakacyjnych wojaży. Dla wielu - zarówno osób, jak isamochodów - to nie lada wyzwanie, z którym ostatni raz mieli doczynienia rok temu albo i więcej. Podpowiadamy, jak się do takiejpodróży przygotować, by przebiegła ona sprawnie i nie była przyczynąniepotrzebnych problemów.

 

Jak walczyć ze snem za kierownicą

Chyba wszyscy kierowcy, zwłaszcza ci którzy pokonali w swoim życiu jużwiele kilometrów, borykali się z problemem zmęczenia za kierownicą.Najlepszym sposobem na senność, jak przekonują eksperci, jest oczywiściedrzemka, nawet stosunkowo krótka, my jednak przedstawiamy kilkapatentów, dzięki którym unikniemy zaśnięcia podczas jazdysamochodem.

 

Wolniejsza jazda nocą

50 km/h dopuszczalnej prędkości w ciągu dnia i 60 km/h nocą - polskieprzepisy, chyba jako jedyne na świecie, uzależniają dozwoloną prędkość odgodziny. Niebawem może się to jednak zmienić.

 

Wątek na forum: Wolniejsza jazda nocą

Ja nie po to nie śpię w nocy o 24 by szybciej przejechać, taki urok kierowcy zawodowego [0 pieszych, rowerów i furmanek], a ten POpapraniec żmija.... chce to obalić! Ja POdziękuje ci za to przy najbliższych wyborach TUsku! ~Ojciec Mateusz

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda noca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019