Wyszukiwałeś:

jazda X

offroadowa X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda offroadowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Przygotuj się na off-road

Jedni wybierają piesze wędrówki po górach. Inni wolą wsiąśćdo swoich terenówek i sprawdzić się w najbardziej ekstremalnychwarunkach. Polscy kierowcy coraz częściej, zwłaszcza w okresie wakacyjnym,ulegają nowej modzie. Spędzają swój wolny czas na "siłowaniusię" z matką naturą.

 
 

Baja Poland wystartował

Dziś o 17.30, honorowym startem spod Urzędu Miasta Szczecina, rozpoczęłasię kolejna edycja rajdu Baja Poland. Przez dwa kolejne dni najlepsi w Polsce,i nie tylko, kierowcy samochodów terenowych będą się ścigać pobezdrożach Pomorza Zachodniego. Największymi gwiazdami i jednocześniefaworytami do końcowego zwycięstwa są bez wątpienia Krzysztof Hołowczyc iStephen Peterhansel, choć bez wątpienia wielu kibiców będzie ściskaćkciuki za jedyną Polkę w tym gronie, czyli Klaudię Podkalicką.

 

Baja Poland: Zacięta walka dwóch mistrzów

Bardzo ładna pogoda powitała zawodników podczas drugiego dnia rajduBaja Poland 2011. Trudne technicznie, ale urocze trasy w okolicach DrawskaPomorskiego są areną niezwykle zaciętej walki pomiędzy KrzysztofemHołowczycem a Stephanem Peterhanselem.

 

Baja Poland: Hołowczyc jednak przed Peterhanselem

Niedzielne zmagania rajdu Baja Poland 2011, mimo przeprowadzki na tereny gminyDobra, były równie interesujące jak te na poligonie drawskim.Krzysztofowi Hołowczycowi udało się nie tylko odrobić nieznaczną stratę doPeterhansela, ale zdołał uzyskać nawet nad nim ponad 7-minutową przewagę namecie rajdu.

 

Przygotuj się na off-road

Jeżeli kochasz spędzać czas na łonie natury, ale niekoniecznie zostawiającsamochód w domu i wybierając się tam przy pomocy sił własnych, tobyć może spodoba ci się off-road. Wbrew pozorom nie wymaga on dużychnakładów finansowych. Wystarczy samochód z napędem 4x4.

 

Off-road Vehicle of the Year 2012

Już po raz ósmy z rzędu Mercedes-Benz Unimog nie dał szanskonkurencji. Czytelnicy magazynu "Off-Road" okrzyknęli go najlepszymsamochodem terenowym w kategorii pojazdów specjalnych.

 

Nauka offroadu w Poznaniu

Wśród licznych atrakcji poznańskich targów motoryzacyjnych jestspecjalny tor offroadowy przygotowany Skodę, na którym można sięsprawdzić za kierownicą Skody Yeti.

 

Oto 7 unikalnych Jeepów na Wielkanocne Safari

Na corocznym safari w Moab, Utah, Jeep prezentuje wyjąkowe samochody zbudowanena bazie swoich produkcyjnych modeli. Oto tegoroczna siódemka.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda offroadowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019