Wyszukiwałeś:

jazda X

deszczu X

. Znaleziono 63 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda w deszczu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

F1: GP Monaco w strugach deszczu?

Przed niedzielnym wyścigiem kierowcy najbardziej boją się deszczu. Na ciasnymulicznym torze jazda bez kontroli trakcji będzie wyjątkowo trudna.

 

Jak używać świateł we mgle

Jak wynika z przeprowadzonych badań aż co czwarty kierowca przyznaje się donieumiejętnego używania świateł przeciwmgłowych.

 

Jazda w deszczu

Jazda podczas intensywnych opadów deszczu wymaga od kierowcówzachowania szczególnej  ostrożności. Mokra i śliska nawierzchniajezdni oraz znacznie ograniczona widoczność stwarzają zagrożenie dlawszystkich uczestników ruchu.

 

Deszcz a jazda autem

"Ciągle pada, za oknami, na ulicach ciągle pada..." Niestety, słowatej piosenki już od kilku dni towarzyszą nieustannie kierowcom w całejPolsce. Padający deszcz utrudnia bardzo poruszanie się po drogach, dlategoteż przedstawiamy kilka najważniejszych rad, jak bezpiecznie i komfortowodojechać do celu naszej podróży

 

Bezpieczna jazda we mgle

Chcąc, nie chcąc niebawem zawita jasień. Według policyjnych statystyk tonajniebezpieczniejsza pora roku, biorąc pod uwagę liczbę wypadkówdrogowych. Opady deszczu, zalegające na drogach liście to tylko częśćzagrożeń. Szczególnym niebezpiecznym zjawiskiem atmosferycznymwystępującym w tym okresie są mgły. Podróżowanie w takich warunkachsprowadza się w zasadzie do jednego - noga z gazu. Warto jednak zwrócićuwagę na kilka innych ważnych aspektów.

 

Jak jeździć podczas ulewy

Kilka ostatnich dni to na przemian upały i ulewne deszcze, połączone zburzami, mocnymi wiatrami, a nawet gradem. Co gorsze, wcale nie zapowiada sięna jakąś diametralną zmianę pogody. Radzimy zatem, jak powinniśmy sięzachować, jeśli podczas jazdy złapie nas nawałnica.

 

Uważaj na jesienny deszcz

Jesienią, jak zwykle, przypada najwięcej dni deszczowych. Mimo, że padamniej intensywnie, to zdecydowanie częściej. Dlatego kierowcy muszą zwracaćwiększą uwagę na takie warunki jazdy.

 

Autostradowy poradnik dobrego kierowcy

Kolejne kilometry autostrad nie pojawiają się wprawdzie u nas niczym grzyby podeszczu, ale i tak nie da się nie zauważyć znacznej poprawy w tej kwestii. Todobrze. Pamiętajmy jednak, iż jazda drogami szybkiego ruchu wymagaprzestrzegania nieco innych zasad.

 

Uważaj na głębokie kałuże!

Intensywne opady deszczu w ostatnim okresie sprawiają, że często musimyprzejeżdżać przez kałuże. Podczas takich warunków musimyzwrócić szczególną uwagę, bowiem nieuwaga może nas kosztowaćwiele nerwów i pieniędzy.

 

Jazda po zmierzchu - jak korzystać z zalet reflektorów?

Zimą noc zapada szybko, a dzień jest bardzo krótki. Jak zadbać omożliwie najlepszą widoczność za kierownicą?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda w deszczu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019