Wyszukiwałeś:

jazda X

terenie X

. Znaleziono 206 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda w terenie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 206 wszystkich):

Przygotuj się na off-road

Jedni wybierają piesze wędrówki po górach. Inni wolą wsiąśćdo swoich terenówek i sprawdzić się w najbardziej ekstremalnychwarunkach. Polscy kierowcy coraz częściej, zwłaszcza w okresie wakacyjnym,ulegają nowej modzie. Spędzają swój wolny czas na "siłowaniusię" z matką naturą.

 

Światła do jazdy dziennej to obowiązek

Od 2011 roku, na terenie całej Unii Europejskiej wszystkie nowo wyprodukowanesamochody będą musiały być standardowo wyposażane w światła do jazdydziennej.

 

Toyota HiLux: Perfekcjonista

4.75 Auto dla osób, które wiedzą z czym siękojarzy model Hilux. Zero awarii, małe spalanie, jazda w terenie jak i nanaszych drogach to czysta przyjemność. Do miasta takie jak Wrocław - idealny.Spora ładowność w wersji z półtorej kabiny. W porównaniu...

 

Obowiązkowe światła dzienne

W życie weszła unijna dyrektywa, zgodnie z którą wszystkie nowesamochody dostępne w sprzedaży na terenie Unii Europejskiej muszą byćwyposażone w automatyczne światła do jazdy dziennej.

 

Jak w teren to Toyotą (?)

Offroad staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju. Stąd nie dziwiutrzymujący się od pewnego czasu spory popyt na wszelkiego rodzaju auta,które mają dopiętą łatkę samochodu terenowego, choć tak naprawdęniewielka część z nich jest w stanie zapuścić się w trudny teren. Cowięcej, sporo kierowców, kupując takie auto nie tylko nie zapuszczasię nimi na bezdroża, ale nawet nie wie, jakie umiejętności terenowe posiadajego samochód. W ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję sprawdzić, jak wróżnym terenie sprawuje się cała gama terenowych Toyot.

 

Przygotuj się na off-road

Jeżeli kochasz spędzać czas na łonie natury, ale niekoniecznie zostawiającsamochód w domu i wybierając się tam przy pomocy sił własnych, tobyć może spodoba ci się off-road. Wbrew pozorom nie wymaga on dużychnakładów finansowych. Wystarczy samochód z napędem 4x4.

 

Suzuki Jimny: Lepsze bezdroża niż asfalt

Na tle swoich potencjalnych rywali wypada blado. Pod wieloma względami.Przestronności kabiny, wykończenia wnętrza, komfortu jazdy, właściwościjezdnych na asfalcie czy atrakcyjności designu. Jednak ma jedną zaletę,którą bije niemal całą konkurencję na głowę. Suzuki Jimny pozjechaniu z utwardzonej drogi czuje się jak ryba w... terenie.

 

Nauka offroadu w Poznaniu

Wśród licznych atrakcji poznańskich targów motoryzacyjnych jestspecjalny tor offroadowy przygotowany Skodę, na którym można sięsprawdzić za kierownicą Skody Yeti.

 

Wolniejsza jazda nocą

50 km/h dopuszczalnej prędkości w ciągu dnia i 60 km/h nocą - polskieprzepisy, chyba jako jedyne na świecie, uzależniają dozwoloną prędkość odgodziny. Niebawem może się to jednak zmienić.

 

Jazda na podwójnym gazie - zobacz Co Ci grozi!

Jazda na podwójnym gazie jest jednym z najczęstszych przewinieńwśród polskich kierowców. W każde święta lub długie weekendypolicja alarmuje, że złapała tysiące takich osób. W skali roku jestich nawet 150 tysięcy. Co się z tym wiąże.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda w terenie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019