Wyszukiwałeś:

jazda X

przyczepa X

. Znaleziono 7 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda z przyczepa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Te samochody nie dały się wykiwać

Pięć modeli z segmentu SUV i pięć aut o nadwoziu kombi przetestowałniemiecki automobilklub ADAC pod kątem wydajności systemów stabilizacjitoru jazdy podczas jazdy z przyczepą kempingową. O to cienie i blaskioferowanych przez producentów technologicznych rozwiązań, mających wzałożeniu poprawić bezpieczeństwo i komfort podróży.

 

?Tak? dla mieszanki metanu i oleju napędowego

Po raz pierwszy w historii europejscy przewoźnicy drogowi mają możliwośćwykorzystywania samochodów ciężarowych zasilanych gazem w cięższymtransporcie na większe, niż dotychczas odległości. Szwedzka firmatransportowa Götene Kyltransport jest jedną z pierwszych, któraprzez ostatni rok testowała nowy model Volvo Trucks, spalający mieszankęmetanu i oleju napędowego. Seryjna produkcja tych pojazdów rusza latembieżącego roku.

 

Z małej przyczepki, duży problem

Automobilklub ADAC ponownie postanowił przeprowadzić testy z zakresubezpieczeństwa. Tym razem eksperci tego niemieckiego instytutu postanowiliprzyjrzeć się jeździe z wykorzystaniem małych przyczep, które bezproblemu można wypożyczyć w niemal każdym markecie budowlanym lub nastacjach benzynowych.

 

Gdzie w Europie konieczne są zimówki?

W Polsce co jakiś czas przewija się temat stosowania obowiązkowego zimowegoogumienia. Póki co na dyskusjach się kończy i to od dobrej wolikierowcy zależy, jakie opony będzie używał, gdy za oknem śnieg imróz. Tymczasem takiej dowolności nie ma w niektórycheuropejskich krajach. Warto wiedzieć, gdzie zimą konieczne są zimówki.

 

Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę!

Cytat zaczerpnięty z wiersza Juliana Tuwima idealnie pasuje do porywakacyjnej. Wśród osób wyjeżdżających na urlop znajdą siętacy, którzy czas błogiego relaksu chcą spędzić w przyczepiekempingowej. Zanim rozpoczniemy nasz urlop w „domku nakółkach”, powinniśmy przygotować się do transportu przyczepy.

 

Rewelacyjny asystent jazdy z przyczepą Land Rovera

Land Rover przedstawił niezwykły system, wspomagający kierowcę podczas jazdyz przyczepą. Działa jak rentgen, a kierujący ma wrażenie jakby przyczepy wogóle nie było. Ma to drastycznie polepszyć bezpieczeństwo.

 

Winiety 2018 - ile kosztują, gdzie kupić

Powoli zbliża się okres wyjazdów na narty. Warto pamiętać, że wwielu krajach konieczne są winiety, uprawniające do jazdy po autostradach: wCzechach, Austrii, Szwajcarii, Czechach, na Słowacji. Podpowiadamy, gdziekupować najtaniej winiety.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda z przyczepa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019