Wyszukiwałeś:

jazda X

samochodem X

bezpieczenstwo X

zima X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda samochodem bezpieczenstwo zima

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Jazda we mgle

Jesień jak każda pora roku w przypadku jazdy samochodem rządzi się własnymiprawami. Szczególnie niebezpiecznym zjawiskiem atmosferycznymwystępującym w tym okresie są mgły. Podróżowanie w takich warunkachsprowadza się w zasadzie do jednego - noga z gazu. Warto jednak zwrócićuwagę na kilka innych ważnych aspektów.

 

Bezpieczna jazda zimą!

W końcu, po dość długiej, a przede wszystkim ciepłej jesieni nadeszła jużchyba na dobre zima. I choć temat był niejednokrotnie wałkowany, to po razkolejny, z uporem maniaka, przypominamy o najważniejszych radach, bypodróż samochodem w tym okresie była jak najbezpieczniejsza.

 

Chevrolet wspiera GOPR

Chevrolet wspólnie z Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym iTatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym prowadzi akcję "Bezpiecznazima", promującą bezpieczeństwo w górach i na stokachnarciarskich.

 

Wiosna za oknem - czas na porządki!

Od kilku dni mamy już astronomiczną i kalendarzową wiosnę. Co ważne, a conie jest w naszym kraju wcale takie oczywiste, również za oknem panujejuż wiosenna aura. A to oznacza, że najwyższy już czas przyjrzeć sięskrupulatnie naszemu autu i doprowadzić go do właściwego stanu. I nie chodzitu wcale tylko o estetyczny wygląd, ale bardziej o zapewnienie jego dłuższejbezproblemowej eksploatacji oraz o kwestie naszego bezpieczeństwa.

 

Jesienne bolączki kierowców

Nie tylko częściej padające deszcze, pierwsze przymrozki czy mgła mogąutrudniać podróżowanie jesiennymi miesiącami. Rozpoczęła sięwłaśnie pora roku, chyba nawet mniej lubiana przez kierowców niż zima.Zwracamy zatem uwagę, jakie niebezpieczeństwa czyhają na kierowców ijak najlepiej się przed nimi bronić.

 

Jak przygotować samochód do zimy?

Większość kierowców przygotowanie auta do zimy rozumie przez zmianęopon na zimowe. Tymczasem obowiązków jest więcej.

 

Samochodem na narty. Jak bezpiecznie jeździć zimą?

Zimowa jazda jest dla kierowców bardzo wymagająca. Wspólnie zekspertami radzimy, jak bezpiecznie dotrzeć zimą do celu.

 

Dobra pogoda to więcej wypadków

Czy liczba wypadków na drodze zależy od pogody? To oczywiste. Okazuje się jednak, że to niekoniecznie złe warunki przyczyniają się do większej wypadkowości na drodze.

 

Zimowa jazda samochodem. O czym pamiętać?

Ferie wystartowały i potrwają kilka kolejnych tygodni. Oznacza to wzmożonyruch samochodów i większe ryzyko związane również z trudnymi warunkami. O czym warto wiedzieć, radzą eksperci bezpiecznej jazdy.

 

Jak jeździć zimą w górach? Samochodem na ferie

Ferie zimowe trwają w naszym kraju kilka tygodni, a wiele rodzin podróżuje w góry własnym samochodem. O czym warto pamiętać– radzą eksperci bezpiecznej jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda samochodem bezpieczenstwo zima".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020