Wyszukiwałeś:

jazda X

samochodem X

szkola X

jazdy X

renault X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda samochodem szkola jazdy renault

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Dieta niebezpieczna za kierownicą

"Piłeś - nie jedź". To hasło jest oczywiste. Okazuje się, żerównie dobrze może dołączyć do niego "Nie jadłeś - niejedź". Aż 84% kobiet kierowców prowadzi samochód,odczuwając głód. Przyznają one jednocześnie, że jest to przyczynązmęczenia oraz obniżonej koncentracji na drodze.

 

71 procent kierowców jeździ za szybko!

Aż 71% kierowców, jadąc przekracza dozwoloną prędkość. Blisko cotrzeciej osobie zdarza się jeździć nawet o ponad 50 km/h szybciej niżpozwalają na to przepisy! To wyniki najnowszej sondy przeprowadzonejwspólnie przez Szkołę Jazdy Renault.

 

Choroba a prowadzenie auta

Czy prowadzisz samochodów mając grypę, przeziębienie, a nawet zwykłykaszel czy katar? Jeśli tak, to uważaj, gdyż jazda za kierownicą podczaschoroby jest porównywalna nawet do jazdy pod wpływem alkoholu.

 

Fałszywa odwilż

Pomimo ustąpienia zimowej aury i pozornie lepszych warunków drogowych,kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność w trakcie jazdy.Jedną z głównych przeszkód utrudniających bezpieczną jazdę wtrakcie odwilży jest duża ilość wody na jezdniach.

 

Jazda w deszczu

Jazda podczas intensywnych opadów deszczu wymaga od kierowcówzachowania szczególnej  ostrożności. Mokra i śliska nawierzchniajezdni oraz znacznie ograniczona widoczność stwarzają zagrożenie dlawszystkich uczestników ruchu.

 

Z klimatyzacją też można oszczędzać

Klimatyzacja w samochodzie znacznie ułatwia podróże w upalne dni. Choćczęść kierowców za jej wadę uznaje zwiększone zużycie paliwa, to wokreślonych warunkach jazda z włączoną klimatyzacją jest bardziejekonomiczna niż podróż samochodem z opuszczonymi szybami.

 

Cofanie to nielubiany manewr

Dane policji mówią, że około 25% kolizji zdarza się podczas cofania.Statystyczny kierowca przejeżdża na wstecznym niewiele ponad połtorakilometra rocznie, zatem procent ten jest wyjątkowo wysoki.

 

Co denerwuje nas za kierownicą?

Co najbardziej denerwuje Polaków w zachowaniu innych kierowców?Przede wszystkim brak sygnalizowania zmiany pasa ruchu – tak uważa 44%internautów, którzy wzięli udział w ankiecie zorganizowanejprzez Szkołę Jazdy Renault.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jazda samochodem szkola jazdy renault".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020