Wyszukiwałeś:

jazdy

. Znaleziono 18247 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazdy

Spróbuj też wyszukać: tcs

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18247 wszystkich):

Błąd w prawach jazdy

Problem dotyczy kierowców, którzy mają kłopoty ze wzrokiem iokulista nakazał im noszenie w trakcie jazdy np. okularów lub szkiełkontaktowych. Wtedy na odwrocie prawa jazdy, w ostatniej rubryce ramki, powinienbyć wpisany specjalny kod, który określa rodzaj korekty wzroku.

 

Szkoła jazdy zapłaci?

Kolejne kontrowersje wokół egzaminów na prawo jazdy. Jednak tymrazem nie chodzi o skandal korupcyjny, tylko rozwiązania jakie zaproponowałjeden z szefów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.Wedle jego pomysłu, kolejny oblany przez kursanta egzamin powinien byćdofinansowywany z kasy szkoły jazdy, która go szkoliła.

 

Poważne zmiany w prawach jazdy

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało wielkie, jeśli wręcz nie rewolucyjnezmiany w procesie zdobywania prawa jazdy. Od stworzenia zupełnie nowychkategorii, poprzez wprowadzenie okresu próbnego dla wszystkich"młodych" kierowców, aż po terminowość w wydawaniu prawjazdy.

 

Po prawo jazdy przez internet

Kierowcy będą mogli skorzystać z dobrodziejstw internetu i za jego pomocązłożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Niestety, nie dotyczy to jeszczekierowców, którzy, aby uzyskać uprawnienia do kierowania auta,będą zmuszeni do zdania egzaminu państwowego.

 

Prawa jazdy podrożeją!

Podwyżka podatku VAT o jeden punkt procentowy z początkiem 2011 roku dotknienas wszystkich. Jednak przy okazji zmian w ustawie o podatku od towarów iusług nasi rządzący wprowadzają i inne rozwiązania mające, w zamyśle,ratować budżet państwa. Podatkiem VAT objęte zostaną, zwolnione do tejpory, kursy na prawo jazdy.

 

Prawo jazdy jednak bez VAT!

To niewątpliwie dobra informacja dla przyszłych kandydatów nakierowców, jak i dla samych szkół jazdy. MinisterstwoFinansów postanowiło dać im prezent świąteczno-noworoczny i w wydanejinterpretacji uznało, że szkolenia na prawo jazdy będą jednak zwolnione zpodatku VAT.

 

Łatwiej zostać taksówkarzem bądź instruktorem jazdy

Nasi rządzący biorą się za deregulację dostępu do zawodów. Napierwszy ogień pójdzie łącznie 49 zawodów, w tym m.in.taksówkarze, egzaminatorzy osób ubiegających się o prawo jazdyoraz instruktorzy nauki jazdy. Zapowiadane zmiany mają skutkować m.in.zmniejszeniem cen za usługi świadczone przez te osoby.

 

LED-y, czyli światła do jazdy dziennej

Światła do jazdy dziennej stają się coraz bardziej popularnym elementemwyposażenia zewnętrznego samochodów. I nie dotyczy to tylko nowychmodeli prosto z salonu, ale i dużo starszych aut. Dzięki nim jesteśmy lepiejwidoczni na drodze, przyczyniają się do zmniejszenia zużycia paliwa, a przytym uatrakcyjniają wygląd naszego pojazdu.

 

Zagraniczne podróże z krajowym prawem jazdy

Podróż samochodem do bardziej egzotycznych państw wiąże się zwieloma dodatkowymi obowiązkami. Jest szansa, że już niebawem odejdzie namjeden z nich i wydane w Polsce prawa jazdy będą honorowane na równi zkrajowymi dokumentami uprawniającymi do prowadzenia auta.

 

RPO krytykuje nowe egzaminy na prawo jazdy

Rzecznik Praw Obywatelskich zwrócił się do Ministra Transportu wsprawie skarg, jakie do niego napływają, a dotyczą systemu szkolenia iegzaminowania na prawo jazdy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020