Wyszukiwałeś:

jazz

. Znaleziono 251 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazz

Spróbuj też wyszukać: jazz honda honda yazz jazz 2002

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 251 wszystkich):

Nadchodzi nowy Jazz

Zagraniczni reporterzy przyłapali niedawno podczas testów samochód, którybędzie kontynuacją produkowanego przez Hondę modelu Jazz. Po raz pierwszypojawił się on rynku w roku 2002, a już w 2004 roku przeprowadzono jegopierwszy face-lifting.

 

Honda: Accord, Jazz i FR-V z usterką

W niektórych egzemplarzach modeli Honda Accord, Jazz oraz FR-V w wersjach zsilnikiem benzynowym może dojść do awarii w układzie paliwowym.

 

Zbliża się nowy Jazz

Na rozpoczynających się pod koniec października targach w Tokio Hondazaprezentuje nową generację modelu Fit, w Europie sprzedawanego jako Jazz.

 

Oto nowy Jazz

Gotowa do debiutu rynkowego jest już nowa Honda Jazz. To pięciodrzwiowe auto zsegmentu B nieznacznie urosło aspirując do miana najbardziej przestronnego wsegmencie, a przy tym otrzymało nowe - mocniejsze i bardziej ekologiczne -jednostki napędowe.

 

Honda Jazz z Wielkiej Brytanii

7 października 2009 z linii montażowej w fabryce w Swindon (UK) zjechałpierwszy wyprodukowany w Europie egzemplarz Hondy Jazz. Oznacza to, że Hondazwiększa swoje zaangażowanie w działalność na Starym Kontynencie.

 

Honda Jazz: Jazz fajny jest

Świat małych samochodów miejskich rządzi się swoimi prawami. Musząbyć tanie, małe i zgrabne, obrotne, a przy okazji pakowne.  Honda Jazz tojuż pewna marka na rynku. Sprawdzamy jednak czy spełnia te wszystkiewymagania.

 

Wątek na forum: Honda Jazz: Jazz fajny jest

Wersja za 49 tys. zł owszem nie ma klimatyzacji. Ale popatrzcie na wersję Executive, która za 63 tys. zł oferuje wyposażenie, dostępne tylko za dopłatą w znacznie droższych autach. Takie np. Polo, z wyposażeniem jak Jazz Exec. jest ponad 10 tys. zł droższe, a jest mniejsze. Sądzę, że Jazz sprzeda...

 

Honda Jazz nr 3 już gotowa

Choć nie będzie raczej najpopularniejszą nowością na stoisku Hondy wGenewie, to jednak z punktu widzenia późniejszego wolumenu sprzedażymoże to być model najważniejszy. Oto Honda Jazz trzeciej generacji.

 

Pierwsza Jazda: Honda Jazz

Segment B gościł już przy swoim stole model Jazz, auto pojawiło się po razpierwszy w 2001 roku. Później na rynek trafiła kolejna generacja.Teraz czas na nową Hondę Jazz, która nas osobiście zachwyciłailością miejsca w drugim rzędzie siedzeń. Jeździliśmy autem na polskiejprezentacji i teraz przyszedł czas na nasze wrażenia.

 

Honda Jazz 1,3 Comfort ? mały może więcej

W segmencie B jest tak ciasno, jak na trybunach Stadionu Narodowego, gdy grapolska reprezentacja. W natłoku propozycji znaleźć można auto z Japonii, którego jednym z plusów jest ilość miejsca w kabinie. Dziś wnaszym teście Honda Jazz 1,3 l Comfort.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022