Wyszukiwałeś:

jean

. Znaleziono 129 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jean

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 129 wszystkich):

FIA: Todt potwierdza kandydaturę

Były szef zespołu Formuły 1 Ferrari 63-letni Francuz Jean Todt potwierdził,że zgodzi się na kandydowanie na prezydenta Międzynarodowej FederacjiSamochodowej (FIA) podczas zaplanowanych na październik wyborów. RywalemFrancuza w wyborach będzie Ari Vatanen, rajdowy mistrz świata.

 

Kampania w FIA: Oskarżenia i insynuacje

Ari Vatanen i Jean Todt zamierzają w październiku ubiegać się o fotelprezydenta FIA. Kampania zaczyna się od oskarżeń i insynuacji.

 

Nowy prezes Michelin Polska

Stanowisko prezesa zarządu i dyrektora generalnego Michelin w Polsce iKrajach Bałtyckich obejmuje od 1 września br. Jean-Michel Belleux;zastępując Pierre’a Michallat, który zakończył swoją misję wPolsce, w związku z planowanym przejściem na emeryturę.

 

Jean Todt nowym prezydentem FIA

Zgodnie z przypuszczeniami zagranicznych komentatorów Jean Todt zostałnastępcą Maxa Mosleya na stanowisku prezydenta Międzynarodowej FederacjiSamochodowej FIA.

 

Todt: Idonezja w F1 jeszcze nie teraz

Nowy prezydent FIA Jean Todt póki co nie wyobraża sobie wyścigu o GrandPrix Indonezji, choć taki kierunek ekspansji królowej motosportuchętnie widziałby Bernie Ecclestone, szef Formuły 1.

 

Todt: Wyścig F1 w Afryce? Może za 5 lat

Przez kolejne trzy, do pięciu lat szef FIA Jean Todt nie zamierza nawetzastanawiać się nad zorganizowaniem wyścigu w jednym z krajówafrykańskich. "Kalendarz F1 i tak jest już obszerny" - tłumaczybyły szef zespołu Ferrari.

 

Jean Todt z wizytą w Krakowie

Ceremonia rozdania nagród FIA Strefy Europy Centralnej (CEZ) towydarzenie podsumowujące sezon sportu samochodowego i kartingowego w EuropieŚrodkowej. Gala CEZ każdorazowo gości w innym kraju. W sezonie 2010, po kilkulatach przerwy, zaszczyt jej zorganizowania ponownie przypadł Polsce. Gościemspecjalnym wydarzenia był Jean Todt, prezes Międzynarodowej FederacjiSamochodowej (FIA).

 

F1: Alesi dumny z LRGP

Były kierowca Formuły 1, Jean Alesi przyznał w wywiadzie dla biura prasowegoLotus Renault GP, że jest dumny z postawy zespołu w pierwszych dwóchwyścigach sezonu 2011. Francuz powiedział między innymi, że LRGP maniezwykle szybki i konkurencyjny bolid.

 

Hołowczyc nadal na czele Silk Way Rally

Po czterech etapach Silk Way Rally na czele stawki znajdują się zawodnicyORLEN Teamu - Krzysztof Hołowczyc / Jean Marc Fortin. Polsko-belgijski duet maponad dwie godziny przewagi nad Stephanem Peterhanselem.

 

Toro Rosso: Vergne pojedzie w piątki

Kolejny protegowany przez markę Red Bull młody kierowca wyścigowy Jean-EricVergne, będzie uczestniczył w piątkowych treningach zespołu Toro Rosso.21-letni Francuz zaliczy sesje w trzech z czterech ostatnich weekendówGrand Prix sezonu 2011.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020