Wyszukiwałeś:

jedzenie X

jazdy X

. Znaleziono 7 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: podczas.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jedzenie podczas jazdy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Jedzenie za kółkiem = wypadek

Kierowcy, którzy jedzą bądź piją podczas prowadzenia samochodu, sąnawet dwukrotnie  bardziej narażeni na ryzyko wypadku. Badania wykazują,że jedzenie i picie w trakcie jazdy może dekoncentrować bardziej niżrozmawianie przez telefon komórkowy!

 

Peugeot 308: Było warto.

4.5 Reasumując myślę, że było wartokupić. Przynajmniej na pewno za 55000. Za cennikowe 73500 chyba bym jednak gonie kupił. Myślałem nad dieslem, ale w końcu skusiła mnie cena. Myślę,że źle nie zrobiłem bo motor wydaje mi się całkiem elastyczny i w s...

 

Za te nawyki zapłacisz mandat

Z nawykami trudno walczyć, ale czasami trzeba, bowiem mogą okazać siękosztowne dla naszego portfela, a poza tym mogą mieć negatywny wpływ na naszebezpieczeństwo. Zobacz, z jakimi chwilami słabości najczęściej borykająsię polscy kierowcy.

 

Długa podróż - wyzwanie, ale nie problem

Dziś zabrzmi ostatni dzwonek w szkołach w naszym kraju, a to dla większościpolskich rodzin oznacza tak naprawdę początek lata i związanych z nimwakacyjnych wojaży. Dla wielu - zarówno osób, jak isamochodów - to nie lada wyzwanie, z którym ostatni raz mieli doczynienia rok temu albo i więcej. Podpowiadamy, jak się do takiejpodróży przygotować, by przebiegła ona sprawnie i nie była przyczynąniepotrzebnych problemów.

 

Oto typowe błędy kobiet i mężczyzn za kółkiem

Jazda samochodem, jak i każda inna czynność życiowa, niesie ze sobą mniejlub bardziej typowe błędy, których nie zawsze jesteśmy jednakświadomi. Błędy mogą skutkować mandatem, ale i znacznie poważniejszyminastępstwami w postaci wypadku, obrażeń, a nawet śmierci. Oto najczęstszebłędy, jakie za kierownicą popełniają kobiety oraz mężczyźni.

 

Oto najczęstsze "grzechy" polskich kierowców

Jazda samochodem, zwłaszcza gdy pokonujemy wiele kilometrów, wiążesię niestety z popełnianymi błędami. Bo któż ich nie popełnia.Pół biedy, jeśli są to drobne przewinienia, bez większychkonsekwencji. Gorzej, gdy ich następstwem jest kara pieniężna albo, cogorsza, wypadek drogowy.

 

Jesz i prowadzisz? Uważaj

Posiłki to ważny element życia każdego człowieka. Tak jak samochódnie jest w stanie poruszać się bez benzyny, tak każdy z nas nie będziedługo sprawnie funkcjonować bez odpowiedniej ilości posiłków. Teczasem jesteśmy zmuszeni zjadać w trasie. I tu pojawia się pytanie, czyjedzenie w aucie niesie ze sobą poważne zagrożenia?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jedzenie podczas jazdy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019