Wyszukiwałeś:

jeep X

cherokee X

2 X

4 X

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jeep cherokee 2 4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Jeep Cherokee - powrót do korzeni

Debiutująca właśnie na polskim rynku nowa, trzecia już generacja JeepaCherokee to, można powiedzieć, powrót do tradycji marki Jeep. Pomimowielu zmian - stylistycznych, w wyposażeniu, w użytym napędzie - model tenwciąż stanowi kompromis pomiędzy niezłymi właściwościami terenowymi iwysokim poziomem komfortu.

 

Jeep Cherokee: SUV od zadań specjalnych

"Jest piątek, tygodnia koniec i początek" - śpiewał niegdyś jedenze znanych, polskich raperów z Kielc. Choć pracowity tydzień dobiegakońca, w dzisiejszych czasach wielu Polaków, nie spędzaweekendów w kapciach przed telewizorem. Teraz podobno lubimy wypoczywaćaktywnie. I nie ważne czy polega to na krótkim wypadzie poza miasto wgóry, czy na wyczynowej jeździe aluminiowym koszykiem, pomiędzypółkami, w jednym z super-,hiper-,mega-marketów.

 

Jeep Cherokee: nie taki kozak w terenie

4.5 Zaczne od wad 1.Dojezdzam z domu pod lasem- zimą w kopnym sniegu nie radzi sobie zbyt dobrze.2. Bardzo glosny powyzej 90km/h 3. Marna widocznosc do tylu Zalety: 1.Dobry oszczedny i dynamiczny silnik2.Pewne hamulce 3. Wygodnie sie prowadzi Dl...

 

Cztery razy Jeep

Targi we Frankfurcie to okazja dla Jeepa do prezentacji czterech nowości. Nastoisku Jeepa będzie można oglądać debiutującego na rynku EurpejskimJeep'a Grand Cherokee SRT8, Wrangler'a oraz Wrangler'a Unlimited MY2012 zsilnikiem V6 Pentastar oraz wersję Wrangler'a o nazwie Arctic.

 

Jeep Cherokee: Paskuda zza oceanu

W Nowym Jorku już oficjalnie poznaliśmy nową generację Cherokee.Debiutujący w NY model to na razie wersja przygotowana na rynek amerykański.Możecie być jednak pewni, że do Europy trafi z tym samym paskudnym przodem.

 

Jeep Cherokee: Nie kupować

2 To auto jest przestarzałe, rdzewieje, jestawaryjne, nie ma ramy, jest wypełnione tandetnymi plastikami, ma złewłaściwości aerodynamiczne, mało miejsca z tyłu i niewygodną kanapę.Trzeba uważać przy zakupie na progi, często są zgnite albo źle zrobio...

 

Juventus i Jeep Grand Cherokee

Najbardziej utytułowana drużyna piłkarska z Serie A - Juventus Turyn - drugirok z rzędu będzie mieć na swoich koszulkach logo marki Jeep. W ramachwspółpracy piłkarze "Starej Damy" dostali do swojejdyspozycji samochody Jeep Grand Cherokee w topowej wersji Summit.

 

Jeep Cherokee premierą w Genewie

Nowy Cherokee najpierw debiutował w zeszłym miesiącu w Detroit, a jużniebawem pokazany zostanie Europie na targach motoryzacyjnych w Genewie. CzyStary Kontynent pokocha paskudę rodem zza Oceanu?

 

Nowy Jeep Cherokee debiutuje w Polsce

Cherokee to chyba najczęściej poddawany eksperymentom model amerykańskiejmarki. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej, czwartej generacji."Królik doświadczalny" Jeepa ma tym razem być znówbardziej w europejskim stylu.

 

Oto 7 unikalnych Jeepów na Wielkanocne Safari

Na corocznym safari w Moab, Utah, Jeep prezentuje wyjąkowe samochody zbudowanena bazie swoich produkcyjnych modeli. Oto tegoroczna siódemka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jeep cherokee 2 4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018