Wyszukiwałeś:

jerzy

. Znaleziono 185 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jerzy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 185 wszystkich):

Wątek na forum: NIK krytykuje przygotowania do budowy S8

Bo decyzja o wytyczeniu trasy przez Łódź była i jest polityczna. Wszak stamtąd pochodził J.Tomaszewski wszechmocny vce premier z AWS oraz Leszek Miller, Marek Belka czy Jerzy Kropiwnicki. Te wnioski pokazują ogólną niemoc, bałagan, opieszałość i głupotę GDDKiA, która w podobny sposób "budu...

 

"Nowe propozycje drogowe"

"Dzisiejszy system budowy dróg jest nieskuteczny, mało efektywny iczęsto krytykowany. Nie możemy budować dróg za wszelką cenę i dróg bylejakich" - powiedział Minister Transportu i Budownictwa Jerzy Polaczek 9listopada br. podczas konferencji prasowej.

 

Przeprawa dla Kwidzyna

12 czerwca br. Minister Transportu Jerzy Polaczek spotkał się z władzami orazprzedstawicielami samorządu Kwidzynia w miejscu przeznaczonym pod budowę mostuprzez rzekę Wisłę w Kwidzynie. Obecny równiez wiceminister Piotr Stommaprzedstawił zebranym informację związaną z pozyskiwaniem środków unijnychna inwestycje drogowe.

 

Sektor transportu: fundusze z UE nie są zagrożone

"Do końca września br. wydaliśmy w ramach Sektorowego ProgramuOperacyjnego Transport (SPOT) 92 mln EUR, tym samym oznacza to, że nie nażadnego zagrożenia dla wykorzystania funduszy unijnych na infrastrukturętransportową" - minister transportu Jerzy Polaczek.

 

Wielki plac budowy

"Polska jest jednym wielkim placem budowy. Kierowcy często nie sązadowoleni z utrudnień w ruchu spowodowanych remontami, ale dzięki temu wbieżącym roku zmodernizujemy 2093 km dróg za kwotę 2 541,8 milionówzłotych"- powiedział minister transportu Jerzy Polaczek.

 

Minister transportu zapowiada zmiany dla koncesjonariuszy

Minister transportu Jerzy Polaczek poinformował, że w 2006 r. wypłacono dlakoncesjonariuszy 400 mln zł tytułem rekompensat za zwolnienie ruchuciężarowego z opłat, w tym: 48 mln zł dla firmy Stalexport i 352 mln zł dlaAutostrady Wielkopolskiej (AWSA). Minister zapowiedział zmiany dotychczasowegosystemu rekompensat oraz zwiększenie zaangażowania drogowychspec-spółek w realizowane projekty drogowe.

 

Zwolnienia w ArcelorMittal Poland

W hutach należących do ArcelorMittal Poland planowane są kolejne redukcjezatrudnienia. - Nie znajdujemy żadnego merytorycznego uzasadnienia dla takdużej redukcji zatrudnienia. Nasze huty nie mogą sobie pozwolić na odejściakolejnych pracowników, bo zagrozi to procesowi produkcji orazbezpieczeństwu załogi - uważa Jerzy Goiński przewodniczącyMiędzyzakładowej Organizacji Związkowej ArcelorMittal Poland OddziałDąbrowa Górnicza

 

Jerzy Dudek jako kierowca wyścigowy?

Czy Jerzy Dudek pójdzie w ślady Adama Małysza i zakończeniu karierysportowej przesiądzie się do sportowego auta? Dudek pierwsze próby majuż za sobą i to całkiem udane. Startując gościnnie w pierwszej eliminacjiserii wyścigowej Volkswagen Castrol Cup zajął 13. miejsce.

 

Dudek i Saleta za kierownicą Golfa

Podczas ostatniej eliminacji Volkswagen Castrol Cup na torze w Poznaniu w rolikierowców Vip wcielili się między innymi Jerzy Dudek oraz PrzemysławSaleta. Na konferencji prasowej zdradzili swoje odczucia z toru wyścigowego.

 

Jerzy Dudek szybszy od Nissana 370Z Nismo

Jerzy Dudek kontra Nissan 370Z Nismo. Czy w takim pojedynku nasz najsłynniejszybramkarz ma jakiekolwiek szanse? Jeśli do ręki weźmie piłkę, okazuje się,iż nie stoi na straconej pozycji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018