Wyszukiwałeś:

jezior

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jezior

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Wątek na forum: Ekspresowa Szesnastka

jechalem jakis czas temu ta droga. stan masakryczny. w okolicach wielkich jezior ta droga nie przypomina nawet drog wojewodzkich. Zakrety, bardzo wasko, zadnych obwodnic. Osobisice uwazam ze lepiej jak by odchodzila od S-5 Poznan - Bydgosz w Gnieznie i dalej przez Torun, Ostrode tam wezel...

 

Wątek na forum: Dwujezdniowa droga przez Mazury?

to ta zasrana unia chce z polski zrobic sobie skansen przyrodniczy stad te problemy ~lapsko

 

Wątek na forum: Rozmawiali o rozbudowie krajowej siódemki

jasne już ją wybudują. śmiechu warte niekture wiadomości ~kamil

 

Wątek na forum: Ponad miliard na S-7 z obwodnicą Olsztynka

Trzeba przyznać, że Olsztyński oddział GDDKiA wyróżnia się pozytywnie na tle innych. Warmia i Mazury nie miały niedawno nawet kilometra porządnej drogi, a teraz już widać, że cała S7 w regionie powoli zmienia swoje oblicze. Obwodnica Elbląga, Elbląg-Pasłęk, Olsztynek-Nidzica, a w przygotowania...

 

Mała obwodnica Olsztyna

Wreszcie zakończono budowę tzw. małej obwodnicy Olsztyna. Dzięki inwestycjiwartej 38 mln zł, kierowcy jadący w kierunku Wielkich Jezior Mazurskich igranicy polsko-rosyjskiej częściowo ominą miasto.

 

Remonty i nowe drogi w lubuskim

Samorząd woj. lubuskiego przyjął harmonogram budów i przebudówplanowanych do realizacji z budżetu województwa lubuskiego na lata2009-2016. Harmonogram obejmuje 86 zadań proponowanych do sfinansowania nałączną wartość szacunkową 713,77 mln zł.

 

Saab 96 V4 - Sprinter z Trollhattan

Niepozorny samochód z opływowym nadwoziem nie kojarzy się z wielkimisukcesami w sporcie. Przez kilkanaście lat był napędzany dwusuwowymsilnikiem, który zastąpiono czterosuwową jednostką V4 z Forda Taunusa.W Szwecji i innych krajach Europy Saab 96 V4 był także zwykłym samochodem dlarodziny i posiadał  funkcjonalną wersję kombi znaną jako Saab 95.

 

Rajd Polski w Mistrzostwach Świata!

O tym mówiło się już od pewnego czasu. Teraz jest już to oficjalnadecyzja. Rajd Polski powraca do mistrzostw świata. Mamy nadzieję, że zagościw tym cyklu na dłużej.

 

Będą obwodnice Drezdenka, Jezior droga w Wawrowie

Dzięki oszczędnościom zarząd województwa lubuskiego zwiększyłbudżet na 2014 rok i przeznaczył je na trzy nowe inwestycje – budowęobwodnicy Drezdenka, obwodnicy Jezior i drogę w Wawrowie.

 

Niebezpieczne osuwiska przy DW nr 163

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich podjął działaniamające na celu zabezpieczenie osuwisk, jakie zagrażają drodzewojewódzkiej nr 163.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018