Wyszukiwałeś:

jonizator

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jonizator

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Koniec z choinką zapachową w samochodzie

Wygląda jak kubek termiczny, ale nie można się z niego napić. Potrafi za tooczyścić powietrze w samochodzie z papierosowego odoru.

 

Nie takie znowu zwyczajne renówki

Sposobów na przyciągnięcie klientów jest sporo. Wiedzą o tymdoskonale nie tylko adepci sztuki marketingowej, ale i sami nabywcy. Nie inaczejjest i z samochodami, których wyniki sprzedaży zależą od wieluczynników, nie tylko od faktycznej jakości produktu. Na dość ciekawysposób, choć wcale nie jakiś innowacyjny, wpadło Renault, zachęcającdo kupna niemal wszystkich swoich modeli w ofercie.

 

Renault Latitude nagrodzony

Sedan Reanult, model Latitude został wyróżniony w plebiscycie"Luksusowa Marka Roku 2011”. Podczas uroczystej gali nagrodęodebrał Andrzej Gemra, szef Działu Marketingu Produktu.

 

Nowe Audi A8: Znów bez rewolucji

Ekipa zarządzająca marką Audi jest bardzo pewna swoich produktów. Wczasie, gdy na rynku pojawiła się rewolucyjna i długo oczekiwana Klasa S odMercedesa, Audi wprowadza zaledwie face-lifting swojej flagowej limuzyny. Czy towystarczy by zawojować rynkiem?

 

Volvo XC90 Excellence - Range Rover po szwedzku

Na salonie samochodowym Shanghai International Automobile Show Volvo pokażewyjątkową wersję swojego nowego SUV-a. XC90 Excellence ma jedno zadanie -rozpieszczać pasażerów tylnych foteli na wszystkie sposoby.

 

Mercedes GLC - nowa gwiazda wśród crossoverów

Mercedes mówi wprost - nowy model GLC jest pod każdym względem lepszyod poprzednika, modelu GLK. Oszczędniejszy, bezpieczniejszy, szybszy, bardziej komfortowy i znacznie lepiej wyposażony. Murowany bestseller.

 

Mercedes odświeża Klasę GL. Nowa nazwa GLS

"Klasa S wśród SUV-ów" - tym hasłem Mercedesreklamuje swój najnowszy model, będący odświeżoną Klasą GL. Terazw myśl nowego nazewnictwa auto występuje pod literami GLS. W gamie niezabrakło mocarnej wersji 63 AMG.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019