Wyszukiwałeś:

journey

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: journey

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Wszystko o samochodach Dodge Journey

Dodge Journey to czwarty model tej amerykańskiej marki, jaki zadebiutował na rynku europejskim. Journey należy do popularnego ostatnio segmentu crossoverów, którego zadaniem jest zaspokojenie bardzo zróżnicowanych potrzeb. Wprawdzie Dodge Journey po raz pierwszy został zaprezentowany w 2007 roku ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Dodge Journey: SUPER AUTO

5 WARTO KUPIC DODGE JOURNEY

 

Podróż z Dodgem

Na wystawie we Frankfurcie Dodge zaprezentuje kolejny swój model, który trafitakże i do Europy. Crossover Dodge Journey na rynku europejskim zadebiutuje wpołowie przyszłego roku, wcześniej, bo już od stycznia, dostępny będzie narynku amerykańskim.

 

Dodge Journey w Polsce

Dodge postanowił wyjść naprzeciw bardzo zróżnicowanym oczekiwaniomklientów w Europie. Stworzył model Journey, który przyciągadość ciekawym wyglądem, dysponuje dużą przestrzenią dla pasażerówi bagaży, a pod względem osiągów i kosztów eksploatacji niepowinien odstawać od zwykłych samochodów osobowych.

 

Dodge Journey wśród najbezpieczniejszych

Dodge Journey, rocznik modelowy 2010, został odznaczony tytułem "TopSafety Pick" za rok 2009 w klasyfikacji amerykańskiego InstytutuBezpieczeństwa Drogowego IIHS (Insurance Institute for Hihgway Safety).

 

Dodge Journey

 

Prawdziwa przygoda i zabawa zaczyna się w środku miasta - auto dla młodych i aktywnych - Dodge Journey

 

Koniec Dodge Journey w Europie

Grupa Chryslera postanowiła zaprzestać sprzedaż Dodge Journey'a w Europie.Jednak nie będzie to całkowite wycofanie z rynku - koncern ma zamiarsprzedawać auto pod marką Fiat.

 

Wątek na forum: Dodge Journey w Polsce

przeczytałem już chyba wszystkie artykuły które są w necie i to auto zaczyna mi się coraz bardziej podobać, dodge mnie bardzo miło zaskoczył ~AutoMotoJa

 

Problemy z boczną poduszką Journeya

Dodge Journey, zanim na dobre opuści europejski rynek i ustąpi miejsca FiatowiFreemont, będzie musiał udać się jeszcze do serwisów tejamerykańskiej marki. Powodem możliwe problemy z czujnikami bocznych poduszekpowietrznych.

 

Dodge Journey: Podróż wstecz

Od paru dobrych lat Dodge próbuje wstrzelić się swoimi modelami zpogranicza segmentów na polski rynek. Po modelach takich jak Caliber,Nitro czy Avenger przyszedł czas na model Journey, który jestpołączeniem vana, z aspiracjami SUVa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019