Wyszukiwałeś:

k9

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: k9

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Kia K9 pierwsze zdjęcia nowego modelu

Kia K9 to model, który wcześnie określany był kodem "KH".Samochód ten jeszcze w pierwszej połowie roku pojawi się na rynkukoreańskim. Na razie nie wiadomo kiedy auto pojawi się na pozostałychrynkach.

 

Kia K9

 

Zobacz jak prezentuje się limuzyna z Korei.

 

Kia w stylu BMW

Kia K9 to najnowszy model pochodzący z gamy koreańskiego producenta. Limuzynadostępna jest już w Korei, a pod koniec tego roku trafi do sprzedaży napozostałe rynki. Auto jednak zadebiutuje na tych rynkach pod inną nazwą.

 

Chiński autobus na testach w Warszawie

Całkowicie elektryczny autobus wyprodukowany przez chińską markę BYD, modelK9 jest testowany przez Miejskie Zakłady Autobusowe na Warszawskich drogach.Testy autobusu potrwają do 18 czerwca.

 
 

Renault Modus: Duża awaryjność

2.25 Jeżeli komuś nie szkoda pieniędzy topolecam. Auto bardzo awaryjne w wersji z silnikiem diesla - wtryski, zawór ERGitd. Stacyjka i zamek zaprojektowano tak aby się zacinał. Do tego wymianażarówki to porażka. Samochód skonstruowany, aby jak naj...

 
 

W Warszawie będą chińskie autobusy! I to elektryczne!

Chińska motoryzacja wciąż w Europie, w tym także i w naszym kraju, ma,delikatnie mówiąc, nie najlepszą passę. Kilkukrotne próbyzaistnienia różnych producentów z Chin na Starym Kontynenciekończyły się niepowodzeniem. Być może niebawem się to zmieni. W Warszawienp. jeszcze w tym roku pojawią się chińskie autobusy.

 

Wątek na forum: BYD eBus (K9)

Brak słów... Autobus wygląda jak z poprzedniej epoki, poza tym, że ma ledy w reflektorach. W innej kwestii. Ciekawe czy Chińczycy wypłacili odszkodowanie za odstąpienie od budowania A2. ~Krakus

 

Wątek na forum: Suzuki Vitara

jakiś taki jeep albo land. Podobne bardzo ~k9

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019