Wyszukiwałeś:

kabriolety

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kabriolety

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Wątek na forum: 207 CC już w Genewie

z pewnościa ladniejszy niz 206 CC ~lucek

 

Wątek na forum: Mercedes SLK

Miałem szczęście wsiąść w Mercedesa SLK 280 i pędzić pozbawionymi dziur i wyłomów niemieckimi drogami. Cudowna zabawka, przy 150 lub 170, bo tam tak wolno słyszy się ten specyficzny rodzaj szumu - syku pieszczący uszy. Kabriolety tak mają... tak powinna wyglądać rajska wieczność kierowców. Bawiłe...

 

Rolls-Royce cabrio

Rolls-Royce oficjalnie potwierdził zamiar wytwarzania nowego modelu w wersjicabrio, którego premiera rynkowa miałaby miejsce w 2007 roku.

 

50-tysięczne Volvo C70

Choć Volvo raczej kojarzy się z bezpiecznymi limuzynami, względnie z autami onadwoziu kombi, to nie najgorzej sprzedają sie również kabriolety tejszwedzkiej marki. Druga generacja modelu C70 właśnie przekroczyła liczbę 50tys. sprzedanych egzemplarzy.

 

Wątek na forum: Całoroczny kabriolet

raczej nie przekonam sie do kabrioleta z logo VW na masce. Solidne, bezpieczne, komfortowe itp to moze i są volkswageny, ale z całą pewnością nie są one ładne, a takie , tzn ładne, muszą, podkreslam MUSZĄ być kabriolety. A ten Eos, to taki nijaki ~arek z.

 

Klasyczne cabrio Cadiilaca

W Pebble Beach podczas corocznej imprezy Concours d’Elegance, naktórej prezentowane są najdroższe, najbardziej luksusowe oraznajbardziej fascynujące modele, Cadillac zaprezentował koncepcyjnegokabrioleta o nazwie Ciel.

 

Najlepsze testy 2011

2011 rok praktycznie już za nami. Dwanaście minionych miesięcy obfitowało wwiele przeróżnych wydarzeń. Również i my w naszej pracy mamy cowspominać, a że czasami, w natłoku codziennych obowiązków, coś możeumknąć naszej uwadze, postanowiliśmy przypomnieć najbardziej godne uwagitesty nowych modeli na polskim rynku naszego autorstwa.

 

Wiatr we włosach? Najpierw serwis!

Choć pogoda za oknami może sugerować coś innego, to w kalendarzudoczekaliśmy się już astronomicznej wiosny. To dobry moment przed właściwymsezonem na sprawdzenie kondycji kabrioletów i ewentualny serwispodzespołów odpowiedzialnych za składanie i rozkładanie dachu.

 

Wątek na forum: Czapki z głów! - nowości cabrio 2013

kabriolety to nie są auta dla Polaczków - za drogie, a po drugie kiedy jeździć z otwartym dachem? przez dwa-trzy miesiące w roku? a i to tez nie masz pewności że będziesz miał taką pogodę, by się cieszyć z takiej jazdy. Oczywiście znajdą się szaleńcy, co to i w zimie otworzą sobie dach, ale powta...

 

Top: Tanie kabriolety na lato do 10 tys. zł.

Choć pogoda nie do końca dopisuje, Właśnie ruszyło kalendarzowe lato. Todobry moment by pomyśleć o zakupie samochodu, który zapewni wiatr wewłosach. Oczywiście nie każdy dysponuje sporymi oszczędnościami, dlategoprezentujemy najciekawsze propozycje do 10 tys. zł. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019