Wyszukiwałeś:

kalendarz

. Znaleziono 101 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kalendarz

Spróbuj też wyszukać: mercedes

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 101 wszystkich):

WRC: Kalendarz 2009 z Rajdem Polski

FIA ostatecznie zatwierdziła kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Jakzapowiadaliśmy już kilka miesięcy temu w sezonie na 2009 rok zapamiętaćnależy szczególnie jedną datę, 24-28.06, która zwiastujeudział najszybszych kierowców rajdowych globu w Rajdzie Polski.

 

WRC 2010: 13 rajdów bez Polski

FIA opublikowała dzisiaj oficjalny kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRCna sezon 2010. Nowość to Rajd Bułgarii, który zadebiutuje w tejnajwyższej serii rozgrywek. W wyniku systemu rotacyjnego w przyszłym sezonie wWRC nie będzie Rajdu Polski.

 

Rajdowe Mistrzostwa Polski także za granicą

Polski Związek Motorowy opublikował właśnie kalendarz przyszłoroczonychRajdowych Mistrzostw Polski. Nowość to dwie rundy, które zostanąrozegrane w Czechach i na Słowacji. Łącznie przewidziano osiem eliminacji.

 

Kalendarz Miss Tuning 2011

Jeśli mowa o motoryzacji i kalendarzu, pierwsze nasze myśli idą oczywiście wkierunku kalendarza Pirelli. Jest jednak jeszcze jeden, któryrównież cieszy się już dużą sławą i który równieżjest chętnie oglądany przez męską część fanów motoryzacji.

 

Kalendarz, Lagerfeld i Rubik

Już dzisiaj w Moskwie zobaczymy najnowszą edycję Kalendarza Pirelli, jednegoz najbardziej pożądanych i legendarnych kalendarzy. Po raz drugi w historii,na jednej z kart znajdzie się polska modelka - tym razem będzie to Anja Rubik.

 

Kalendarz Pirelli 2011 i aż dwie Polki

Wczoraj późnym wieczorem w Moskwie miała miejsce uroczystość, podczasktórej zaprezentowano 38. już edycję Kalendarza Pirelli. A na jejkartach, nie jedna jak wczoraj informowaliśmy, ale aż dwie polskie modelki.

 

Kalendarz F1 na sezon 2012

FIA opublikowała oficjalny kalendarz na przyszłoroczne zmagania najlpeszychkierowców świata. W przyszłym roku sezon rozpocznie się wyścigiem wAustralii 18 marca a zakończy 25 listopada na torze Interlagos w Brazylii.

 

Kalendarz Miss Tuning 2012

Kalendarz Pirelli nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z tych rzeczy niedostępnych dla przeciętnego śmiertelnika, która jest przez wszystkich najbardziej pożądana. Druga strona medalu to kobiety, które jeśli zaprezentują się w nim mogą liczyć na wzrost swoje sławy. Nie tylkojednak Pirelli tworzy takie limitowane kalendarze

 

F1 2012: Trzy Grand Prix na wylocie?

Zespół Lotus Renault GP oficjalnie poinformował wczoraj, że RobertKubica nie zdąży wyzdrowieć do czasu rozpoczęcia nowego sezonu 2012 wFormule 1. Tymczasem wciąż niewiadomo czy przedstawiony przez FIA kalendarzF1, uzyska stuprocentowe pokrycie w rzeczywistości. Pod dużymi znakamizapytania stoi bowiem rozegranie aż trzech Grand Prix - w StanachZjednoczonych, Korei Południowej i Bahrajnie.

 

Już jest - Kalendarz Pirelli 2012

Firma Pirelli większości z nas kojarzy się z oponami - i słusznie zresztą.Dla wielu jednak to także, a może wręcz przede wszystkim, jeden znajsłynniejszych kalendarzy. W dniu wczorajszym w Nowym Jorku miała miejsceoficjalna premiera edycji na 2012 rok.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019