Wyszukiwałeś:

kamery X

drogowe X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kamery drogowe

Spróbuj też wyszukać: kamera kamery drogowe augustów kamery drogowe gubin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Inteligentne systemy na polskich drogach

Szybki rozwój motoryzacji oraz poprawa warunków życiowychpowoduje, że w ciągu najbliższych kilkunastu lat natężenie ruchu naeuropejskich drogach wzrośnie nawet o 50%. Dokładając do tego czołowemiejsce Polski w statystykach nieszczęśliwych wypadków drogowychpriorytetem staje się zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, odpowiedniainfrastruktura i koordynacja ruchu drogowego. Co ciekawe, kluczową rolę wrealizacji tych zadań odgrywają Inteligentne Systemy Transportowe, októrych powoli słychać i w naszym kraj

 

Znaki drogowe wyświetlane na przedniej szybie

Firma Siemens VDO, jeden z liderów na rynku inteligentnychsystemów nawigacji, zaprezentował bardzo interesujący systemsamochodowy, który odczytuje znaki drogowe i po szybkiej analiziewyświetla informacje na przedniej szybie pojazdu.

 

Opel Insignia rozpozna znaki drogowe

Nie jest tajemnicą, że Opel dokłada wszelkich starań aby jego nowy modelInsignia był w przyszłości liderem segmentu D. Z tego też powodu producentsukcesywnie dokłada do tego auta szereg nowatorskich rozwiązań, chociażbytakich jak to ostatnie... system "Opel-Eye" ("Oko-Opla")służące rozpoznawaniu znaków drogowych podczas jazdy.

 

Nowa wideonawigacja Blaupunkt: TravelPilot 700

Blaupunkt wprowadza na rynek kolejny zaawansowany technologicznie system PND.TravelPilot 700 to uniwersalne urządzenie nawigacyjne, komunikacyjne imultimedialne. TravelPilot 700 – jako pierwsze urządzenie na świecie -przekazuje na kolorowym wyświetlaczu realny obraz drogi. Zintegrowana kamerarozpoznaje także znaki drogowe z ograniczeniami prędkości.

 

Podglądają kierowców na drogach krajowych

Na świętokrzyskim odcinku drogi krajowej nr 74 pojawiła się nowa kamerarejestrująca sytuację na drodze. Jest to jedno z wielu urządzeń dziękiktórym poprzez stronę internetową Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad można sprawdzić warunki drogowe na najważniejszychtrasach.

 

A2 płatna już w 2010 roku

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na dostosowanie autostrady A2 Konin – Stryków dostandardów autostrady płatnej. Systemy Poboru Opłat, ZarządzaniaRuchem i Łączności Alarmowej będą kosztować 379 mln zł.

 

Wielka Brytania przoduje w liczbie kamer drogowych

Wielka Brytania jest europejskim rekordzistą pod względem liczby kamernamierzających przekroczenie przez kierowców dozwolonej szybkości– jest ich już ponad cztery tysiące. Mimo to nadal są problemy zbezpieczeństwem drogowym na Wyspach.

 

Inteligentny System Transportowy dla Podhala

Województwo Małopolskie przygotowuje projekt mający na celu wdrożenierozwiązań z zakresu ITS (Intelligent Transportation Systems –Inteligentne Systemy Transportowe) na terenie Podhala.

 

Kamery w helikopterach

Po raz pierwszy w Polsce policjanci będą mieli możliwość korzystania zkamer zamontowanych w policyjnych śmigłowcach.

 

Fotoradary, odcinkowy pomiar, kamery - tak rząd poluje na kierowców

Na polskich drogach od paru lat trwa walka o to, żeby było bezpieczniej. Jakna razie jedynym pomysłem władzy na polepszenie statystyk w tym zakresie jestinwestycja w kolejne narzędzia do wyłapywania wykroczeń. Dodatkowym plusemtakich zakupów jest fakt, że nie tylko się zwrócą, ale szybkozałatają dziurę w budżecie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kamery drogowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019