Wyszukiwałeś:

kamizelka X

odblaskowa X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kamizelka odblaskowa

Spróbuj też wyszukać: kamizelka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Audi Q5: polecam

5 jednym z nielicznych mankamentówjest.....cena. Ale to jest chyba jedno z nielicznych aut w swej klasie warte tejkasy

 

Rozpoczynają się wakacje! Także na drogach!

Przed nami już ostatnie dni czerwca, a więc początek tak upragnionych przezwielu z nas wakacji i okresu wypoczynkowego. Z pewnością można sięspodziewać na drogach wzmożonego ruchu samochodów osobowych iautobusów, a także motocykli czy skuterów, co z kolei możeprzełożyć się na większą liczbę zdarzeń drogowych.

 

Autem przez Europę

Choć okres wakacyjny już się rozpoczął, to jednak szczyt wyjazdówurlopowych przed nami. A że coraz częściej decydujemy się spędzić naszewolne od pracy dni poza granicami naszego kraju, przygotowaliśmy garśćnajważniejszych informacji dla tych, którzy swoje zagraniczne wojażeodbywać będą za kierownicą samochodu.

 

Suzuki przygotowuje do zimy

Od 2 listopada br. we wszystkich autoryzowanych punktach serwisowych Suzukiczeka na Klientów specjalna oferta, która umożliwi bezpieczną ipewną jazdę od pierwszych dni śniegu!

 

W drodze na zimowy odpoczynek

Wyjeżdżasz niebawem na ferie? Pamiętaj, że mocno obładowany samochóddiametralnie zmienia swoje zachowanie na drodze podczas hamowania,przyspieszania czy pokonywania zakrętów. W zimowych warunkach nakierowców czeka jednak jeszcze kilka innych niespodzianek.

 

Sprawdź opony przed wakacjami

Wakacje to bardzo często czas dalekich, rodzinnych podróży samochodem,często w wysokich temperaturach i z ciężkimi bagażami. Przed wyruszeniem wtrasę warto sprawdzić stan techniczny pojazdu i jego wyposażenie, zeszczególnym uwzględnieniem opon, od których zależybezpieczeństwo i komfort jazdy.

 

Odblaskowy anioł stróż - w tych krajach musisz mieć kamizelkę

Pasuje do każdego schowka w samochodzie, kosztuje kilka złotych, a możeuratować to co bezcenne, czyli życie. Posiadanie w pojeździe kamizelkiodblaskowej nie jest w Polsce obowiązkowe, ale warto ją mieć na pokładzie.

 

Jedziesz na urlop samochodem?

W dzisiejszych czasach wyjazd na wakacje zorganizowany przez biuropodróży łączy się ze sporym ryzykiem. Dlatego nie należy siędziwić, że wielu przezornych Polaków zdecydowało się w podróżsamochodem. Jednak warto przeczytać kilka ciekawostek, które łącząsię z podróżowaniem po Europie.

 

Pieszy z obowiązkowymi odblaskami

Piesi, czyli najmniej chronieni, albo wręcz w ogóle nie chronieni,uczestnicy ruchu drogowego, mają marne szanse na wyjście bez szwanku w razieuderzenia przez szybko jadące auto. Ryzyko takiego zdarzenia wzrasta zwłaszczapo zmroku i poza obszarem zabudowanym. Pojawił się zatem pomysł, by w takichwarunkach pieszy obowiązkowo używał elementów odblaskowych.

 

Jedziesz na wakacje za granicę? Pamiętaj o światłach i kamizelkach!

W Polsce od kilku lat obowiązuje nakaz jazdy na światłach także w ciągudnia. Podobnie jest w innych 20 krajach Europy. Warto o tym pamiętaćzwłaszcza w okresie wakacyjnym. Niedostosowanie się do tych przepisówgrozi w niektórych krajach bardzo wysokimi mandatami.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kamizelka odblaskowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019