Wyszukiwałeś:

kampania X

serwisowa X

. Znaleziono 416 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kampania serwisowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 416 wszystkich):

Kłopoty z silnikiem w Nissanie Murano

Polski dystrybutor marki Nissan powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre egzemplarze modeli Nissan Murano orazniedostępnego na polskim rynku Teana mogą stwarzać zagrożenie dlabezpieczeństwa użytkowników.

 

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

Największa w historii Toyoty, a najprawdopodobniej także i w historii całejbranży motoryzacyjnej, kampania serwisowa związana z wadliwie działającympedałem gazu rozprzestrzenia się niczym pandemia. Po rynku amerykańskimprzyszedł czas i na Europę, w tym i Polskę. Jak na razie potwierdzono, iżpodobnym problemem może być objętych 1,8 mln aut na naszym kontynencie.

 

Kłopoty Lexusa także w Polsce

Ostatnia kampania serwisowa Lexusa dotyczyć będzie także polskichwłaścicieli niektórych modeli tej luksusowej marki należącej doToyoty.

 

Mazda ma problemy

Ponad 300 tys. na rynku amerykańskim, a w sumie nawet ponad pół miliona- tyle aut Mazdy - modeli 3 oraz 5 - będzie musiało się udać w najbliższymczasie do serwisów japońskiego producenta. A wszystko przez problemy zukładem kierowniczym.

 

Odpadające lusterka w Swiftach

Aż 280 tysięcy egzemplarzy głównie modelu Suzuki Swift obejmie akcjaserwisowa organizowana przez czwartego co do wielkości producenta aut zJaponii. Przyczyną są odpadające lusterka boczne.

 

Nowe, a już z usterkami

Wyścig o to, by wyprodukować jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem, atakże chęć wypuszczania na rynek co i rusz nowych modeli sprawiają, żeskraca się czas niezbędny na prace projektowe, testy oraz wdrożenie. A to zkolei powoduje, że zdarzają się przypadki, że do naszych rąk trafiają nowesamochody z fabrycznymi wadami. Tylko w ubiegłym roku ogłoszonych zostałoprawie 60 akcji serwisowych związanych z różnego typu usterkami.

 

Wadliwe wycieraczki w "trójce" Mazdy

Właściciele poprzedniej generacji Mazdy 3, w tym również usportowionejMazdy 3 MPS, którym szwankują wycieraczki powinni udać się doautoryzowanych serwisów japońskiej marki. Rozpoczęta właśnie kampaniaserwisowa obejmie ponad 90 tys. aut w całej Europie.

 

Kolejna potężna akcja serwisowa Toyoty

760 tysięcy egzemplarzy Toyoty RAV4, do tego 18 tysięcy Lexusów HS 250h- Toyota ogłosiła kolejną dużą kampanię serwisową, która jednak maobejmować tylko rynek amerykański.

 

Duża akcja serwisowa Kii

Nieprawidłowe działanie tempomatu, systemu ESC czy światła stopu są powodemzorganizowania akcji serwisowej, w ramach której do serwisówwezwanych zostanie łącznie aż dziesięć modeli, w tym siedem oferowanych napolskim rynku.

 

Bliźniacze Jeep i Dodge do serwisu

Do Polski dotarła akcja serwisowa, w ramach której do naprawy będąwzywane dwa bliźniacze model - Jeep Grand Cherokee i Dodge Durango. Naeuropejskim rynku kampania naprawcze obejmie łącznie prawie 184 tys. aut.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kampania serwisowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019