Wyszukiwałeś:

kampania

. Znaleziono 533 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kampania

Spróbuj też wyszukać: thalia problemy z kierownic a kampania serwisowa lancer opel agila

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 533 wszystkich):

Wątek na forum: 1,8 mld zł na drogi na Podlasiu

Nedzna i tandetna kampania wyborcza. Budowac drogi na zapyzialym wschodzie po to tylko, by ciemny lud glosowal na PiS. Wystarczy przeanalizowac ruch na potencjalnej S 19, by sie przekonac, ze duzo wazniejsze sa S 5 i S 11, a;e to Wielkopolska, czyli teren niekoniecznie wazny dla PiSu.

 

Wątek na forum: Praktik: Dostawczy Roomster

i po co bylo udawac ze to osobowka za tyle kasy kampania i prosze prawda zawsze wyjdzie na jaw ~drajwer

 

Wątek na forum: „Użyj wyobraźni” - spot kampanii społecznej - mojeauto.tv

mocne ale dla mnie najmocniejsza była kampania chyba pzu, nie pamietam hasła przewodniego, chodziło o kierowców którzy nie wracają. Chyba nawet nie było tam zadnego wypadku pokazanego, krwi, trupa - nic takiego. A naprawdę miałem ciarki jak to oglądałem... Rzeczywiście działało na wyobraźnię......

 

UE promuje oszczędną jazdę

We wtorek w 29 krajach europejskich ruszyła społeczna kampania informacyjna"Oszczędzaj nie tylko paliwo". Na stacjach benzynowych rozdawanebędą ulotki z 10 wskazówkami, jak jeździć oszczędnie.

 

Brałeś? Nie jedź!

Pod takim hasłem wystartowała 25 czerwca 2009 r. ogólnopolska kampaniaspołeczna Krajowego Biura ds. Przeciwdziała Narkomanii. Jej celem jestuświadomienie młodzieży, że prowadzenie samochodu pod wpływemnarkotyków może skończyć się tragicznie, i to nie tylko dla kierowcy.

 

Masz Toyotę? Uważaj na pedał gazu!

Największa w historii Toyoty, a najprawdopodobniej także i w historii całejbranży motoryzacyjnej, kampania serwisowa związana z wadliwie działającympedałem gazu rozprzestrzenia się niczym pandemia. Po rynku amerykańskimprzyszedł czas i na Europę, w tym i Polskę. Jak na razie potwierdzono, iżpodobnym problemem może być objętych 1,8 mln aut na naszym kontynencie.

 

Kłopoty Lexusa także w Polsce

Ostatnia kampania serwisowa Lexusa dotyczyć będzie także polskichwłaścicieli niektórych modeli tej luksusowej marki należącej doToyoty.

 

Gotowi do ekojazdy?

Ekojazda może przyczynić się zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska, możebyć komfortowa, a przy tym wcale nie musi być nudna. Ruszyła właśnie nowakampania "Akademia Ekojazdy: ekojazda – ale jazda!",której zadaniem jest promowanie wśród polskich kierowcówzasad ekojazdy.

 

Lexusy RX do serwisów

Właściciele Lexusów RX300, RX330, RX350, RX400h z kierownicą po lewejstronie, wyprodukowanych między 10 lutego 2003 a 26 lipca 2006 zostanąpoproszeni przez lokalnych autoryzowanych dealerów do odwiedzenia stacjiw celu sprawdzenia i ewentualnej wymiany zaczepu zabezpieczającego dolnąboczną osłonę tunelu środkowego.

 

MAN - najlepsza kampania komunikacyjna

Kampania promocyjna “We are your MAN” została wyróżnionanagrodą ”2011 Profi Award” przyznawaną przez GWA (NiemieckieStowarzyszenie Agencji Komunikacyjnych), dla najlepszej kampaniibusiness-to-business. Przyznawana przez GWA nagroda “Profi" jestwyróżnieniem dla marek za działania na rzecz komunikacji wizerunku,które przyznawane jest kierownictwom spółek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019