Wyszukiwałeś:

kamper

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kamper

Spróbuj też wyszukać: camper kamper używany kampery używane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Volkswagen Transporter: Od ciężarówki po salonkę

Volkswagen ma sposób na tworzenie aut, które przez dekadyznajdowały się, bądź znajdują się na szczytach list popularności i przezwielu są uznawane wręcz za kultowe. Tak było z Garbusem, teraz jest z Golfem,w nieco może mniejszym stopniu również z Passatem. Nie inaczej jest i wświecie pojazdów dostawczych, gdzie zaszczytne pierwsze miejsce od kilkujuż dekad zajmuje Volkswagen Transporter. Do Polski właśnie wjeżdżanajnowsza generacja tego modelu.

 

Jeśli kamper to na bazie Ducato

Już w najbliższą sobotę (31 sierpnia) ruszają w Dusseldorfie targi CaravanSalon, podczas których producenci z całego świata zademonstrują swojenowości w szeroko pojętej tematyce karawaningu. Wśród wielu nowościnie zabraknie Fiata Ducato, lidera wśród pojazdów stanowiącychbazę dla aut kempingowych.

 

Fiat Ducato jako kamper

Na rozpoczynających się jutro Targach Caravaningowych w Düsseldorfie Fiatzaprezentuje nową generację modelu Ducato. Włoski dostawczak  jestobecnie najpopularniejszy w Europie modelem, na bazie którego powstająkampery.

 

Kamper Mercedes Marco Polo debiutuje w Polsce

Mercedes to nie tylko komfortowe limuzyny i kipiące mocą auta ze stajni AMG.Niemiecki producent regularnie odświeża także swoją ofertę kamperów i właśnie dzisiaj odbędzie się polska premiera nowego Marco Polo.

 

EarthRoamer - doskonały towarzysz wakacyjnych wojaży

Wybraliście już środek transportu na tegoroczne wczasy? Auto, pociąg, autostop? My mamy cenną radę - EarthRoamer XV-HD dowiezie was wszędzie i tow wyjątkowych warunkach.

 

EarthRoamer XV-LT

 

EarthRoamer to firma specjalizująca się w budowie ekstremalnych kamperów. W modelu XV-LT na pokładzie znajdzie się miejsce dla 6 osób, kuchnia łazienka oraz mnóstwo schowków. Napęd na 4 koła, pneumatyczne zawieszenie zbiorniki na wodę oraz solary na dachu pozwolą zabrnąć w najdalsze zakątki świata i bezpiecznie z nich wrócić.

 

Nissan x OPUS. Koncepcyjny kamper

Nissan x OPUS to wizja kampera, który wykorzystuje wycofane zeksploatacji akumulatory aut elektrycznych.

 

Podstawy bezpiecznej jazdy kamperem

Z powodu pandemii wiele osób obawia się spędzać urlop w dużychośrodkach wypoczynkowych. W tej sytuacji jednym z możliwych rozwiązańokazuje się kamper.

 

Volkswagen California 6.1 - wakacyjny dom

Kto z nas nie marzy o wakacjach w kamperze? Taką możliwość daje nowyVolkswagen California 6.1, który jest prawdziwym wakacyjnym domem nakołach.

 

Toyota Land Cruiser 100 kamper

Toyota Land Cruiser serii 100 jest jednym z aut, które już w swojej seryjnej wersji pozwala nam dotrzeć do niedostępnych zakątków. Wprzypadku tego wyjątkowego egzemplarza słowo “podróż”nabiera nowego znaczenia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020